0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

13 wyników dla tematu: pit-4r

Artykuły:

Obowiązek opłacania zaliczek na PIT-4R za zatrudnionego pracownika

Czy przedsiębiorca zawsze ma obowiązek opłacania zaliczki na podatek dochodowy PIT-4R za pracownika? W jakim terminie i na jaki rachunek należy uiszczać zaliczki na PIT-4R pobrane od wynagrodzenia pracownika? Ekspert wyjaśnia!

23 listopada 2023

PIT-8AR - co to za deklaracja i jak ją wypełnić?

Deklarację PIT-8AR należy sporządzić i przekazać do właściwego urzędu skarbowego. W jakim terminie należy tego dokonać? Jak ją uzupełnić? Sprawdź, jakie dane są niezbędne do sporządzenia PIT-8AR. Dowiedz się więcej z naszego artykułu.

9 października 2023

PIT-4R - jak go wypełnić by nie popełnić błędów?

Jeśli zatrudniasz pracowników, koniecznie jest wypełnianie deklaracji PIT-4R. Czy wiesz jak wypełnić PIT-4R i do kiedy należy złożyć deklarację? Przeczytaj koniecznie nasz szczegółowy opis odnośnie wypełniania deklaracji PIT-4R i nie popełniaj błędów!

4 października 2023

Obowiązki kadrowe po zakończeniu roku

Jakie są obowiązki kadrowe po zakończeniu roku? Do kiedy należy rozliczyć pracownika? Jakie druki należy przekazać? Pobierz ebook i sprawdź!

4 lipca 2023

Deklaracja PIT-4R wyłącznie w wersji elektronicznej

Sprawdź, jak poprawnie wypełnić roczną deklarację PIT-4R i w jaki sposób dostarczyć do Urzędu Skarbowego. W naszym artykule dowiesz się również, jak upoważnić księgowego lub inną osobę do podpisywania deklaracji PIT 4R. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

17 stycznia 2023

Obowiązki podatkowe związane z zatrudnieniem pracowników

Czy wiesz jakie są obowiązki podatkowe związane z zatrudnieniem pracowników, zleceniobiorców i wykonawców oraz jakie deklaracje będą Ci potrzebne do prawidłowego rozliczenia się z fiskusem? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

30 listopada 2022

PIT-4R złożone po terminie!

Do podstawowych obowiązków pracodawców należy pobieranie zaliczek na podatek dochodowy oraz sporządzenie rocznej deklaracji PIT-4R. Dowiedz się więcej na temat sporządzania, przekazywania i terminów związanych z tą deklaracją. Przeczytaj nasz artykuł!

1 czerwca 2022

PIT-4R - rozliczenie pobranych zaliczek za pracowników

Zatrudniasz pracowników? Czy wiesz, jak rozliczyć pobrane zaliczki za pracowników na podatek dochodowy? Dowiedz się, do kiedy należy złożyć deklarację PIT-4R i do którego urzędu. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule. Sprawdź!

26 stycznia 2022

Gdzie składać PIT-4R za zatrudnionych pracowników?

Którzy pracodawcy mają obowiązek wystawienia deklaracji PIT-4R oraz który Urząd Skarbowy jest właściwy do przyjęcia deklaracji przedsiębiorcy? Do kiedy należy złożyć deklarację ? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat składania PIT-4R!

17 stycznia 2022

Ostatni termin na złożenie deklaracji rocznych za pracowników

Pracodawca, który zatrudniał w poprzednim roku chociażby jedną osobę powinien dopełnić odpowiednich formalności względem urzędu skarbowego. Terminowe złożenie deklaracji rocznych za pracowników jest jednym z najważniejszych obowiązków. Dowiedz się więcej!

1 lutego 2021

Korekta PIT-4R - zdarzenia sytuacyjne

Pracodawca, który w trakcie roku zatrudniał pracownika, ma obowiązek na koniec roku przekazać do US deklaracje roczną PIT-4R. Jednak, co w sytuacji, kiedy popełniono błąd w deklaracji? Czy korekta PIT-4R jest możliwa? Przeczytaj i dowiedz się!

4 stycznia 2021

To już ostatnia chwila – płatnicy muszą rozliczyć PIT za pracownika do 31 stycznia!

Pracodawcy mają obowiązek dostarczyć PIT za pracownika do 31 stycznia do urzędów skarbowych. Jakie formularze muszą przekazać w tym terminie? Czy ich wysyłka możliwa jest wyłącznie w formie elektronicznej? Przeczytaj i sprawdź w naszym artykule!

31 stycznia 2020

Zakończenie działalności - jak rozliczyć się z pracownikiem?

Nosisz się z zamiarem likwidacji działalności gospodarczej? Dowiedz się, jak po zamknięciu firmy dokonać rozliczeń z pracownikiem.

5 października 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów