0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: pozwolenie-na-budowe

Artykuły:

Przeniesienie pozwolenia na budowę - czy jest możliwe?

Czy możliwe jest przeniesienie pozwolenia na budowę na inny podmiot? Czy wymaga to spełnienia określonych warunków i złożenia wniosku do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej? Odpowiedzi w naszym artykule! Sprawdź!

12 września 2023

Jakie budynki można wybudować bez pozwolenia na budowę?

Czy wiedziałeś, że do budowy niektórych budynków nie jest konieczne uzyskanie pozwolenia na budowę lub nawet zgłoszenie budowy? Sprawdź, co można wybudować bez pozwolenia na budowę! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

26 października 2021

Pozwolenie na budowę - stwierdzenie nieważności

Pozwolenie na budowę jest wydawane w ramach decyzji odpowiedniego organu i jest wymagane przed rozpoczęciem realizacji projektu budowalnego. Po jakim czasie pozwolenie na realizację projektu budowalnego wygasa? Dowiedz się więcej na ten temat z artykułu!

12 sierpnia 2021

Pozwolenie na budowę przy remoncie - czy konieczne?

Niektóre inwestycje wymagają pozwolenia na budowę. Co oznacza, że zanim przestąpimy do prac budowlanych należy zastanowić się, czy nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Czy jest konieczne pozwolenie na budowę przy remoncie? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

19 stycznia 2021

Jak uzyskać pozwolenie na budowę?

Pozwolenie na budowę zezwala na wybudowanie określonej budowli - na cele mieszkalne lub na cele firmowe. W niniejszym artykule odpowiadamy na pytania: jak uzyskać pozwolenie na budowę, do jakiego urzędu zgłosić wniosek i ile trzeba zapłacić?

31 maja 2019

Zgłoszenie budowy domu jednorodzinnego - o czym warto wiedzieć?

Prowadzenie robót budowlanych wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Inwestor musi złożyć odpowiedni wniosek, ale w niektórych przypadkach wystarczy zgłoszenie budowy. Najprostsze prace mogą być prowadzone nawet bez jakichkolwiek formalności.

28 września 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów