0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: przechowywanie-faktur

Artykuły:

Faktura i jej elementy - wzór z omówieniem

Faktura VAT jest jednym z podstawowych dokumentów księgowych dokumentujących dokonane transakcje. Dowiedz się , jak prawidłowo powinna zostać sporządzona faktura VAT i jak właściwie ją przechowywać! Pobierz darmowy wzór faktury w formacie PDF oraz DOC.

3 czerwca 2022

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur - co oznacza dla przedsiębiorcy?

KSeF to nowy system dzięki, któremu dokumentowanie obrotu między firmami odbywa się na ogólnopolskiej platformie do przesyłania e-faktur. Sprawdź, na jakie korzyści mogą liczyć przedsiębiorcy wystawiający faktury w KSeF i od kiedy jest obowiązkowy!

17 grudnia 2021

Przechowywanie faktur - co warto wiedzieć?

Prowadzenie działalności gospodarczej to szereg obowiązków. Jednym z nich jest odpowiednie przechowywanie faktur. Dowiedz się, gdzie należy je przechowywać, przez jaki okres czasu oraz kiedy możliwe jest elektroniczne przechowywanie faktur.

13 grudnia 2017

Dokumenty księgowe - przez jaki okres należy je przechowywać?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą muszą pamiętać o tym, że dokumenty księgowe powinny być starannie przechowywane. Przez jaki okres należy przechowywać źródłowe dokumenty księgowe? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

25 sierpnia 2017

Przesyłanie i archiwizowanie faktur - jak przechowywać faktury?

Elektroniczne faktury zyskują na popularności, ale nadal wiele firm wystawia i archiwizuje faktury w wersji papierowej. Przesyłanie i archiwizowanie faktur to wybór podatnika, żaden przepis nie narzuca jak to robić. Dowiedz się, jak przechowywać faktury!

27 sierpnia 2015

Kopia faktury papierowej jako e-faktura

Kopia faktury papierowej jako faktura elektroniczna? To możliwe! Czytaj więcej!

18 sierpnia 2014

Duplikat faktury - księgowo i podatkowo

Zgubienie czy zniszczenie faktury to wypadek losowy, który może zdarzyć się w każdej firmie. W takich przypadkach rozwiązaniem stają się duplikaty faktur, czyli dokumenty o analogicznej do oryginału treści,

20 grudnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów