0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: przywrocenie-do-pracy

Artykuły:

Przywrócenie pracownika do pracy – co mówi orzecznictwo?

Jeśli pracownik został zwolniony bezpodstawnie ma prawo odwołać się do Sądu Pracy. Sąd może odrzucić wniosek lub nakazać pracodawcy przywrócenie pracownika do pracy. Sprawdź, kiedy jest to możliwe. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

29 sierpnia 2022

Nieuzasadnione lub niezgodne z prawem wypowiedzenie umowy o pracę

Jakie są uprawnienia pracownika, gdy nastąpi niezgodne z prawem i niezasadne wypowiedzenie umowy o pracę? Czy w takim przypadku pracownikowi przysługuje odwołanie od wypowiedzenia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

11 lipca 2022

Pozorna likwidacja stanowiska pracy jako przyczyna rozwiązania umowy

Rozwiązanie umowy na czas nieokreślony powinno zostać dobrze uzasadnione. Pozorna likwidacja stanowiska pracy może mieć wiele negatywnych konsekwencji dla pracodawcy. Kiedy i jaki powód jest wiarygodny? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lutego 2022

Konsultacja wypowiedzenia umowy o pracę z zakładową organizacją związkową

Pracodawca ma prawo rozwiązać umowę z pracownikiem w określony sposób. W firmach, gdzie działa zakładowa organizacja związkowa, pracownik może prosić ją o opinię. Czy konsultacja wypowiedzenia umowy o pracę jest wiążąca dla pracodawcy? Sprawdź!

9 lipca 2021

Przywrócenie do pracy - kto i w jakim czasie może się o nie starać?

Pracownik, który został zwolniony z pracy niezgodnie z prawem może ubiegać się o przywrócenie do pracy. Czy każdy ma do tego prawo? Sprawdź w naszym artykule, w jakich sytuacjach może dojść do przywrócenia do pracy bądź wypłaty odszkodowania!

9 grudnia 2019

Przywrócenie do pracy - wszystko, co musisz wiedzieć!

Przywrócenie do pracy – jakie warunki nim żądzą? Czy czas pomiędzy zwolnieniem a przywróceniem do pracy daje prawo do naliczenia urlopu? Kiedy za czas nieprzepracowany należy się wynagrodzenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

17 kwietnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów