0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: saas

Artykuły:

Programy SAAS – dlaczego nie ma do nich licencji?

Licencja to oświadczenie w formie umowy cywilnoprawnej, które wskazuje na udostępnienie dzieła przez twórcę osobie użytkującej. Korzystanie z niektórych programów komputerowych nie wymaga licencjonowania, np. jeśli chodzi o programy SAAS. Sprawdź, czym są

1 marca 2023

Open Source czy SaaS? Zanim otworzysz sklep internetowy warto przeczytać!

Zastanawiasz się nad otworzeniem swojego pierwszego sklepu internetowego? Nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać? Które spełni Twoje oczekiwania - Open Source czy SaaS? Co wziąć pod uwagę? Dowiedz się więcej na ten temat!

31 maja 2021

Oprogramowanie SaaS – korzystne rozwiązanie online dla firm

Wielu przedsiębiorców wciąż nie docenia istotnej roli, jaką odgrywa Internet w prowadzeniu firmy, traktując go jedynie jako dodatek, bez którego można się obejść. Sprawdź w artykule, jak działa program do zarządzania sklepem online - oprogramowanie SaaS!

26 marca 2020

Oprogramowanie w modelu SaaS – lepszy abonament czy opłata jednorazowa?

Oprogramowanie w modelu SaaS z całą pewnością usprawnia działanie firmy i każdy przedsiębiorca, zajmujący się e-commerce, powinien rozważyć wprowadzenie go do swojego przedsiębiorstwa. Czy bardziej opłacalne jest kupno czy abonament? Sprawdź.

8 lutego 2018

SaaS - Innowacyjne rozwiązania biznesowe

Aplikacje i systemy udostępniane przez internet przedsiębiorcom zdobywają coraz większą popularność na rynku. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest SaaS, a także jak możesz go wykorzystać w rozwoju swojej działalności gospodarczej!

8 grudnia 2017

SaaS - Innowacyjne rozwiązania biznesowe

Na rynku powstaje coraz więcej aplikacji i programów udostępnianych w modelu SaaS. Są bardzo popularne, zwłaszcza wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Często pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Przeczytaj na czym polega taki system.

27 lipca 2017

SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa

System SaaS (Software as a Service) oznacza oprogramowanie jako usługę i jest to najlepsza definicja tej technologii. Taki system umożliwia dystrybucję i korzystanie z oprogramowania przez internet. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

17 kwietnia 2017

Dystrybucja oprogramowania w modelu SaaS

Saas jest modelem udostępniania oprogramowania jako usługi w tak zwanej chmurze, czyli przez internet. Ze względu na korzystną cenę i wygodę takiego rozwiązania, staje się ono coraz bardziej popularne. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 września 2016

SaaS kontra tradycyjne oprogramowanie

Poznaj podstawowe zalety modelu Software as a Service.

2 grudnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów