0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

21 wyników dla tematu: sprzedaz-internetowa

Artykuły:

Zwrot produktów - czy jest możliwy w każdym przypadku?

Prawo zwrotu towaru zostało wprowadzone głównie w kontekście sprzedaży internetowej i poza lokalem przedsiębiorstwa. Czy w takim przypadku zwrot produktów możliwy jest w ciągu 14 dni? Czy wszystkie produkty podlegają zwrotowi? Sprawdź w artykule!

18 lipca 2023

Sprzedaż internetowa

Jak powinna być rozliczana sprzedaż internetowa na gruncie PIT oraz VAT? Odpowiedzi znajdziesz w darmowym ebooku: Sprzedaż internetowa!

4 lipca 2023

Zintegrowana sprzedaż internetowa

ERP, czyli „planowanie zasobów” to oprogramowanie, które wspiera zarządzanie takimi obszarami firmy, jak: sprzedaż, finanse, księgowość, magazyn, kadry, zaopatrzenie, produkcja itd. Zintegrowana sprzedaż internetowa - jaki wpływ na nią ma system ERP?

6 października 2021

Dostawa na rzecz oszusta internetowego a podatek VAT

W dobie pandemii kupujemy i sprzedajemy coraz więcej przez Internet. Pomimo ostrożności przedsiębiorcy padają ofiarami oszustw internetowych, które mają swoje konsekwencje. W artykule przedstawiamy jak dostawa na rzecz oszusta wpływa na rozliczenie VAT.

22 września 2021

Sprzedaż internetowa - ewidencjonowanie przychodów

W jaki sposób powinnam ewidencjować przychód ze sprzedaży internetowej, gdy korzystam ze zwolnienia z kasy fiskalnej?

5 lutego 2021

Sprzedaż przez Internet a podatek dochodowy i VAT

Czy wiesz, że sprzedaż przez Internet może różnić się od sprzedaży stacjonarnej pod względem podatkowym? W jakim momencie powstaje obowiązek podatkowy przy sprzedaży wysyłkowej? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie są prawa i przywileje w tym zakresie!

18 grudnia 2020

Nowe regulacje unijne dotyczące branży e-commerce!

Nowe regulacje unijne dotyczące branży e-commerce, który weszły w życie wraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) wniosły ze sobą zmiany, które dotyczą korzystania z usług Internetowych. Jaki obowiązki będą dotyczyć firm? Sprawdź!

26 listopada 2020

Handel internetowy - co warto o nim wiedzieć?

Chcesz wystartować z własnym sklepem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Jakimi prawami rządzi się handel internetowy? O czym należy pamiętać na początku przygody ze sprzedażą online? Poznaj wskazówki przydatne w prowadzeniu e-sklepu!

28 stycznia 2019

E-commerce - kanały sprzedaży dla początkującego e-sprzedawcy

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Rynek e-commerce może wydawać się skomplikowany mając różne kanały sprzedaży. Przeczytaj artykuł naszego eksperta i dowiedz się jak zacząć i na co zwracać uwagę, aby osiągnąć sukces jako początkujący e-sprzedawca.

25 stycznia 2018

Sprzedaż w internecie - czy strona WWW jest konieczna?

Sprzedaż w internecie ma swoją specyfikę i charakteryzuje się nieco odmiennymi prawami niż sprzedaż offline. Czy do prowadzenia handlu w sieci potrzebna jest własna strona WWW? Czy pozwala ona zwiększyć sprzedaż? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

18 lipca 2017

E-handel - czyli jak rozpocząć sprzedaż w handlu internetowym?

Czy wiesz, czym jest e-handel oraz od czego zacząć prowadzenie firmy, której działalność opiera się na handlu internetowym? Jak wyglądają zarobki w świecie e-commerce? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat efektywnej sprzedaży w sieci!

17 lipca 2017

Wielokanałowość sprzedaży, czyli zachodni trend na polskim rynku

Zobacz, jak łatwo radykalnie poprawić wyniki sprzedaży wykorzystując system wielokanałowej dystrybucji informacji. Omnichannel (wielokanałowość sprzedaży) to nic innego, jak równoczesne wykorzystywanie wielu dróg dotarcia z wiedzą o produkcie do odbiorcy.

2 marca 2017

Dropshipping - jak przekazać paragon do nabywcy

Jak dostarczyć paragon klientowi, gdy hurtownia z którą współpracuję w oparciu o dropshipping nie chce tego robić?

9 stycznia 2017

Sprzedaż internetowa - poznaj metody e-handlu

Początkujący przedsiębiorcy często, kiedy wchodzą na rynek e-commerce, zastanawiają się nad sposobem prowadzenia e-sklepu. Chcesz poznać efektywne metody sprzedaży? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak powinna wyglądać sprzedaż internetowa!

25 września 2016

Handel w Internecie – warunki prowadzenia i opodatkowania

Każdy podatnik prowadzący działalność gospodarczą, nawet tę przez Internet, jest zobowiązany do wyboru formy podatku dochodowego oraz sposobu prowadzenia księgowości.

15 czerwca 2016

Sprzedaż obrazów w galerii online - dokumentowanie przychodów

Jak należy rozliczyć sprzedaż własnego dzieła w ramach prowadzonej internetowej galerii sztuki?

10 grudnia 2014

Awaria kasy fiskalnej a sprzedaż przez internet

Czy w przypadku awarii kasy fiskalnej można zamiast paragonu wystawić fakturę sprzedaży na rzecz osoby prywatnej?

27 listopada 2014

Transakcje internetowe - obowiązki podatkowe

Transakcje internetowe tak jak i transakcje bezpośrednio zawierane z kontrahentem mają skutki na gruncie podatkowym. Sprawdź, jakie obowiązki podatkowe generują transakcje zawierane przez internet. Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

12 sierpnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów