0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: staz-urlopowy

Artykuły:

Staż urlopowy - jak go ustalić dla pracownika?

Na podstawie jakich dokumentów ustala się staż urlopowy dla pracownika? Sprawdź, jak obliczyć wymiar urlopu wypoczynkowego.

31 maja 2024

Świadectwo szkolne a staż pracy

Każda osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę ma prawo do corocznego, nieprzerwanego, płatnego urlopu wypoczynkowego. Wymiar tego urlopu zależy od stażu zatrudnienia, w tym także okresów nauki. Sprawdź, jak świadectwo szkolne wpływa na staż pracy!

9 maja 2024

Uprawnienia urlopowe przy braku świadectw pracy od poprzednich pracodawców

Bywają sytuacje, że pracownik przyjmuje się do pracy i nie dostarcza swojemu pracodawcy świadectw pracy. Jak należy wówczas ustalić uprawnienia urlopowe? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat ustalania limitu urlopu!

27 listopada 2023

Jak ustalać staż urlopowy, gdy pracownik uczył się lub pracował za granicą?

W dzisiejszych czasach wielu pracowników kończy szkoły i pracuje poza granicami Polski. Jak ustalić staż urlopowy pracownikowi, który wrócił do kraju? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak prawidłowo postąpić w takim przypadku.

25 listopada 2021

Staż urlopowy a okres nauki - wpływ ukończenia szkoły na wymiar urlopu

Urlop wypoczynkowy przysługuje w wymiarze 20 lub 26 dni w zależności od stażu pracy. Na staż urlopowy oprócz pozostałych okresów zatrudnienia ma również wpływ okres nauki. Sprawdź ile wynosi Twój staż urlopowy i jaki przysługuje Tobie wymiar urlopu!

23 sierpnia 2017

Jak ustalić staż urlopowy dla pracownika?

Chcesz ustalić wysokość urlopu dla pracownika, ale nie wiesz jak to zrobić? Na początku należy obliczyć staż urlopowy dla pracownika. Sprawdź, co trzeba wziąć pod uwagę, naliczając urlop wypoczynkowy pracownikowi! Nasz ekspert radzi!

22 kwietnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów