0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: swiadczenie-przedemerytalne

Artykuły:

Zasiłek przedemerytalny - komu i na jakich warunkach przysługuje?

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać zasiłek przedemerytalny? Czy zasiłek przedemerytalny otrzyma osoba, której umowa nie została przedłużona ze względu na trudną sytuację ekonomiczną pracodawcy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

23 lutego 2023

Dorabianie na świadczeniu przedemerytalnym

Osoba, pobierająca świadczenie przedemerytalne, ma możliwość zarobkowania. Jednak przychody podlegające oskładkowaniu muszą mieścić się w limitach ustalonych przez ZUS. Dorabianie na świadczeniu przedemerytalnym bez tajemnic! Zobacz w naszym artykule!

27 września 2022

Świadczenia przedemerytalne – kto może z nich skorzystać?

Prawo do świadczeń przedemerytalnych uzyska tylko ta osoba, która spełnia odpowiednie warunki zarówno wspólne, jak i indywidualne. Kto może ubiegać się o świadczenia przedemerytalne? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

7 kwietnia 2022

Przekaż do ZUS-u zaświadczenie o zarobkach, jeśli pobierasz świadczenie przedemerytalne

Osoby uprawnione do świadczeń i zasiłków przedemerytalnych muszą niezwłocznie poinformować ZUS o podjęciu działalności zarobkowej. Ponadto powinni przekazać do ZUS-u zaświadczenie o zarobkach. Przeczytaj i sprawdź, do kiedy mają czas!

25 maja 2021

Upadłość a świadczenie przedemerytalne dla przedsiębiorcy

W jakich sytuacjach przedsiębiorcy przysługuje świadczenie przedemerytalne? Spełnienie jakich kryteriów jest niezbędne, aby świadczenie otrzymać? Czy upadłość prowadzonej działalności jest jednym z nich? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w artykule!

19 lutego 2020

Świadczenie przedemerytalne – komu przysługuje i w jakiej wysokości?

Od 1 marca 2019 r. po waloryzacji świadczenie przedemerytalne wynosi 1140,99 zł. Jakie warunki należy spełnić, aby je otrzymać? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy ma miejsce wstrzymanie wypłat świadczenia przedemerytalnego? Przeczytaj w artykule!

17 października 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów