0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: umowa-o-prace-na-zastepstwo

Artykuły:

Umowa na zastępstwo - czy może być z niższym wynagrodzeniem?

Umowa o pracę na zastępstwo jest rodzajem umowy czasowej, której celem jest zastąpienie nieobecnego pracownika. Czy umowa na zastępstwo może wiązać się z niższym wynagrodzeniem? Czy przepisy regulują tą kwestię? Przeczytaj i dowiedz się!

8 września 2023

Umowa o pracę na zastępstwo - wzór z omówieniem

W przypadku, gdy pracownik nie może przez dłuższy czas wykonywać pracy, warto zatrudnić inną osobę na jego miejsce na umowę o pracę na zastępstwo. Przeczytaj, jak powinna wyglądać umowa o pracę na zastępstwo i pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOCX!

11 maja 2023

Umowa o pracę na zastępstwo a wypowiedzenie

W przypadku gdy pracownik zgłasza długoterminową nieobecność deklarując jednocześnie, że wróci do pracy pracodawca może zatrudnić osobę na zastępstwo. Czy wiesz, jakie elementy powinna zawierać umowa o pracę na zastępstwo? Przeczytaj i sprawdź!

21 kwietnia 2022

Umowa na zastępstwo przekształcona ze "zwykłej" umowy o pracę na czas określony

Z biegiem czasu umowa o pracę zawarta na czas określony może zostać przekształcona w umowę na zastępstwo. W jakich przypadkach można dokonać przekształcenia z jednej umowy w drugą? Czy umowa na zastępstwo może być następstwem umowy o pracę? Przeczytaj!

20 października 2021

Umowa na zastępstwo a zatrudnienie dwóch osób na zastępstwo jednego nieobecnego pracownika

Umowa na zastępstwo cechuje się m.in. mniejszą trwałością zatrudnienia. Czy w celu zastępstwa jednego pracownika można przyjąć jednego albo dwóch pracowników? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat umowy na zastępstwo!

14 czerwca 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów