0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: wizerunek-firmy

Artykuły:

Wizerunek firmy a poniesione koszty podatkowe

Aby zbudować dobry wizerunek firmy, nieuniknione jest poniesienie nakładów finansowych. Czy wydatki na taki cel można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów? Na czym polega społeczna odpowiedzialność biznesu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

2 marca 2021

Misja i wizja firmy ważne w budowaniu każdego biznesu

Misja i wizja firmy to kluczowe filary z punktu widzenia każdego dobrze prosperującego biznesu. Co dokładnie przedstawia ich definicja? Jakie są różnice między nimi i dlaczego są tak ważne w funkcjonowaniu i rozwoju firmy na rynku? Odpowiedzi w artykule!

17 czerwca 2019

Pozytywny wizerunek firmy - podstawa strategii biznesowej

Dziś oprócz ceny i jakości, duże znaczenie przy wyborze danego produktu ma wizerunek firmy. To, w jaki sposób marka jest postrzegana przez klientów warunkuje jej obecność na rynku, jednak droga do zbudowania pozytywnego wizerunku jest długa i wyboista. Dz

6 marca 2018

Wizerunek firmy i jej tożsamość – dlaczego są takie ważne?

Wizerunek firmy bądź marki oraz jej tożsamość mają duży wpływ na sukces biznesowy przedsiębiorstwa wśród konkurencji. Dlaczego warto wiedzieć, czym różnią się wizerunek i tożsamość firmy? Na co mają wpływ i jak dbać o oba te aspekty? Sprawdź w artykule.

2 marca 2018

Public relations, czyli kształtowanie wizerunku firmy

Public relations to budowanie stałych i pozytywnych relacji pomiędzy firmą, a jej klientami. Celem jest stworzenie jak najlepszego wizerunku marki oraz zdobycie akceptacji i wzbudzenie zaufania. Sprawdź, jak public relations może wpłynąć na Twoją firmę!

28 grudnia 2017

Wizerunek firmy - co się na niego składa?

Budowanie wizerunku firmy jest procesem, który wymaga stałego i konsekwentnego działania. Jakie elementy składają się na wizerunek firmy? Jak wybrać nazwę dla firmy oraz jej logo? Jaka powinna być domena firmy? W artykule odpowiadamy na wszystkie pytania.

21 grudnia 2017

Jak kształtować wizerunek firmy w internecie?

Prowadząc działalność gospodarczą, szczególnie związaną ze sprzedażą towarów lub usług, przedsiębiorcy chcą, żeby wiedziało o niej jak najwięcej ludzi. Dowiedz się, co wpływa na wizerunek firmy w internecie i jak go skutecznie kształtować?

14 kwietnia 2017

Jak zmienić negatywny wizerunek firmy w sieci?

Obecnie trudno wyobrazić sobie sprawnie działające przedsiębiorstwo, które nie jest aktywne w internecie. Niestety, często to właśnie tam psuje się wizerunek firmy. Jak go skutecznie zmienić? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 września 2016

Materiały firmowe budują wizerunek firmy

Wizerunek firmy to wyobrażenie o przedsiębiorstwie istniejące w jego otoczeniu, obejmujące zbiór pozytywnych skojarzeń wywołanych logo i nazwą firmy oraz materiały firmowe, które je zawierają. Dowiedz się więcej o tym, jak wpływają na wizerunek firmy!

25 września 2016

Jak wzmocnić wizerunek firmy? Praktyczne wskazówki

Wizerunek firmy jest związany z rodzajem i specyfiką prowadzonej działalności. Warto wdrożyć działania, które będą przydatne w jego utrwalaniu. Jakie są sposoby na wzmocnienie wizerunku firmy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 września 2016

Utracony wizerunek firmy - jak go odbudować?

Wizerunek firmy jest jej kluczowym elementem. Dzięki niemu wyrabiają się o firmie opinie w oczach potencjalnych klientów. Wiesz, jak odzyskać dobry wizerunek firmy? Sprawdź, jak łatwo odbudować utraconą opinię na temat przedsiębiorstwa!

13 lutego 2016

Cechy idealnej wizytówki

25 października 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów