0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: wniosek-o-przywrocenie-terminu

Artykuły:

Wniosek o przywrócenie terminu na odwołanie - wzór z omówieniem

Kiedy nie dotrzymamy terminu na odwołanie się od decyzji urzędu skarbowego, możemy złożyć wniosek o jego przywrócenie. Jakie warunki należy spełnić, aby termin został przywrócony? Sprawdź jak powinien wyglądać wniosek o przywrócenie terminu na odwołanie!

29 marca 2019

Wniosek o przywrócenie terminu podatkowego – jak uzasadnić?

Jeśli upłynął termin podatkowy, można spróbować złożyć wniosek o jego przywrócenie. Musi on zawierać uprawdopodobnienie, że uchybienie terminu było niezawinione. Jakie są wymogi formalne dla takiego wniosku? Jak uzasadnić wniosek o przywrócenie terminu?

20 marca 2019

Wniosek o przywrócenie terminu - kiedy może zostać złożony?

Gdzie powinien zostać złożony wniosek o przywrócenie terminu? Jakie informacje powinien zawierać oraz kiedy można go złożyć? Przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź. Dowiedz czy złożenie wniosku o przywrócenie terminu ma wpływ na prowadzone postępowanie.

13 lutego 2018

Przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym

Postępowanie przed sądem ograniczone jest ściśle określonymi terminami. Co zrobić, jeśli z jakichś przyczyn nie zdążyliśmy na czas dokonać czynności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wnioskować o przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym!

12 lutego 2018

Przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu- wzór wniosku z opisem

Wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu można złożyć, gdy ze względu na siłę wyższą minął termin do złożenia sprzeciwu od wyroku sądu. Pobierz darmowy wzór wniosku o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu w formacie PDF lub DOCX!

18 stycznia 2018

Przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym

Kiedy możliwe jest przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym? Czy przywrócenie terminu ma wpływ na postępowanie sądowe? Przeczytaj artykuł i sprawdź, co zrobić, gdy wniosek o przywrócenie terminu zostanie odrzucony?

6 stycznia 2018

Wniosek o przywrócenie terminu- jak skutecznie sformułować?

Nie zawsze istnieje możliwość dokonania wszystkich czynności sądowych w wyznaczonych przez sąd lub przepisy prawa procesowego terminach. Jeżeli jednak stało się tak nie z naszej winy, możemy wnieść wniosek o przywrócenie terminu. Jak to zrobić?

14 września 2017

Wniosek o przywrócenie terminu - jak go uzasadnić?

Do jakiego sądu powinien zostać złożony wniosek o przywrócenie terminu? Jakie informacje musi zawierać dobrze skonstruowany wniosek? Sprawdź, kiedy można złożyć tego typu dokument oraz jaki wpływ ma na prowadzone już postępowanie przed sądem!

7 września 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów