0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wplaty-do-ppk

Artykuły:

Umowa zlecenie i o pracę a PPK

PPK obejmują zatrudnionych zarówno w ramach umowy o pracę, jak i zlecenie. Czy wpłaty do PPK powinny być naliczane i pobierane od wynagrodzeń wypłacanych z tytułu każdej umowy? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat: umowa zlecenie i o pracę a PPK.

9 kwietnia 2024

Powrót do oszczędzania w PPK - obowiązki pracodawcy

Uczestnictwo w PPK jest dobrowolne. Osoby zatrudnione mają prawo do równego traktowania, bez względu na to, czy są, czy nie są one uczestnikami PPK. Dlatego powrót do oszczędzania w PPK jest możliwy. Sprawdź jakie ma obowiązki pracodawca!

13 października 2023

Wpłaty do PPK – jak obliczyć wynagrodzenie uczestnika PPK?

Wpłaty do PPK są finansowane z trzech źródeł – przez pracownika, pracodawcę oraz budżet państwa. W jaki sposób obliczyć wynagrodzenie pracownika będącego uczestnikiem PPK? O czym należy pamiętać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

28 lutego 2023

Świadczenia urlopowe a wpłaty do PPK

W podstawie wymiaru wpłaty do PPK dotyczących uczestnika PPK będącego pracownikiem nie uwzględnia się kwot niestanowiących podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Czy świadczenie urlopowe ma wpływ na wpłaty do PPK? Przeczytaj!

5 grudnia 2022

Czy wpłaty do PPK trzeba naliczać także od wynagrodzeń w formie niepieniężnej?

Czy pobranie wpłaty do PPK jest możliwe tylko z wynagrodzenia w postaci pieniężnej? Co zrobić gdy pracownik otrzymuje wyłącznie świadczenia niepieniężne? Jak wyliczyć wpłaty PPK? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

29 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów