0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: zalegly-urlop-wypoczynkowy

Artykuły:

Kiedy nakazać wykorzystanie urlopu wypoczynkowego?

Większość osób z utęsknieniem czeka na urlop. Zdarza się jednak, że cześć pracowników ma problem z wybraniem urlopu. Czy pracodawca może nakazać wykorzystanie urlopu wypoczynkowego pracownikowi? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

6 lutego 2023

PIP: plan urlopów nie decyduje o dacie urlopu

Plan urlopów wypoczynkowych w firmie tworzony jest po to, aby ułatwić organizację pracy w zakładzie, w czasie nieobecności pracowników, szczególnie w sezonie urlopowym. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo skonstruować taki plan!

7 listopada 2022

Okres przedawnienia urlopu wypoczynkowego

Pracownik ma zaległy urlop. Ile wynosi okres przedawnienia urlopu wypoczynkowego? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat urlopu wypoczynkowego!

3 czerwca 2022

Zaległy urlop wypoczynkowy - tylko do końca września!

Często zdarza się, że pracownicy nie wykorzystują w całości przysługującego im w danym roku urlopu wypoczynkowego. W takiej sytuacji pracownik powinien wykorzystać zaległy urlop do końca września, w roku następnym! Dowiedz się więcej czytając artykuł!

29 września 2021

Zaległy urlop wypoczynkowy należy wykorzystać do 30 września!

Jeżeli pracownik nie wykorzysta przysługujących mu dni wolnych w ciągu bieżącego roku, może z nich skorzystać do końca września roku następnego. Czy jest to obowiązkowe? Czy zaległy urlop wypoczynkowy można zamienić na ekwiwalent? Dowiedz się więcej!

24 września 2021

Czy można wypłacić pracownikowi ekwiwalent za zaległy urlop wypoczynkowy?

Czy i w jakich sytuacjach pracodawca może wypłacić pracownikowi ekwiwalent za zaległy urlop wypoczynkowy? Sprawdź!

2 października 2020

Do 30 września pracownik powinien odebrać zaległy urlop za 2019 rok!

Czy pracodawca zobowiązany jest udzielić pracownikowi zaległego urlopu? Do kiedy pracownik powinien wybrać niewykorzystane dni urlopowe? Czy można za zaległy urlop wypłacić pracownikowi ekwiwalent? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

30 września 2020

Udzielanie urlopu wypoczynkowego w pytaniach i odpowiedziach

Jak sporządzić plan urlopowy? Czy pracodawca może odwołać pracownika z urlopu? Czy można zrzec się urlopu na rzecz innego pracownika? Masz pytania o udzielanie urlopu wypoczynkowego? Ten artykuł z pewnością na nie odpowie! Dowiedz się więcej!

3 września 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów