0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

III Ogólnopolska Konferencja Prawa Rynku Kapitałowego

Wielkość tekstu:

Już 16  kwietnia odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Rynku Kapitałowego organizowanej przez ELSA Poland, w trakcie której poruszymy najbardziej aktualne tematy ze świata rynku kapitałowego oraz postaramy się znaleźć odpowiedzi na kontrowersyjne pytania. Nie bez powodu tegoroczna konferencja opatrzona jest hashtagiem “KapitałNaPrzyszłość”. Wierzymy, że będzie on drogowskazem dla wszystkich panelistów, by wspólnie wypracować tezy umożliwiające kreowanie przyszłości opartej o solidne fundamenty - de facto kapitał wiedzy i doświadczeń. 

Na OKPRK składa się side event, który zgodnie z tradycją zeszłych edycji zorganizowany zostanie w przestrzeniach Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz jednodniowa konferencja zwieńczona panelem dyskusyjnym. Wydarzenie składa się z trzech paneli eksperckich, w trakcie których poruszymy m.in. tematy dotyczące prawa spółek, rynku giełdowego, inwestycji czy prawa finansów i instrumentów finansowych. Tematy paneli w tym roku to:

  • Prawo spółek
  • Rynek giełdowy i inwestycje
  • Prawo finansów i instrumentów finansowych

Czwarty panel w formule dyskusji zostanie poświęcony następującej hipotezie: Czy zielona transformacja gospodarki zdefiniuje na nowo rynek kapitałowy?

Partnerem głównym konferencji po raz kolejny został Domański Zakrzewski Palinka - największa polska kancelaria prawnicza działająca od 1993 roku i posiadająca w swoich szeregach niemal 200 osobowy zespół ekspertów. DZP to 9 praktyk, 40 specjalizacji i 3 biura. 

W poprzednich edycjach wydarzenie cieszyło się niemal 500 zapisanymi uczestnikami, z zasięgiem na Facebook’u liczącym aż 32 tysiące odbiorców. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do śledzenia aktualności publikowanych na oficjalnym kanale Facebook ELSA Poland.

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów