0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Już 9 czerwca odbędzie się wydarzenie "Kobieta w Biznesie"- zapraszamy!

Wielkość tekstu:

Już 9 czerwca 2022 roku odbędzie się kolejne wydarzenie dla przedsiębiorczych kobiet – „Kobieta w Biznesie”. Tym razem spotkanie odbędzie się w wyjątkowym i pięknym miejscu w samym sercu Krakowa, przy ulicy Św. Jana 2/IV. Crystal Palace to najnowocześniejsza i najbardziej elegancka sala bankietowa w Krakowie. 

Jest to konferencja dla wszystkich przedsiębiorczych i ambitnych kobiet, które dążą do realizacji swoich celów. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Uwielbiamy rozwój osobisty, pracowitość oraz wartościowe kontakty. Projekt „Kobieta w biznesie” powstał w 2016 roku, od tego czasu uczestniczyło w nim ponad 4 500 kobiet na terenie całej Polski. 

"Kobieta w Biznesie"

"Kobieta w Biznesie"

"Kobieta w Biznesie"

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? 

  • Środowisko ambitnych, przedsiębiorczych, wiedzących do czego zmierzają kobiet, dzięki którym można szybciej realizować zawodowe cele. 
  • Pozytywna atmosfera w miejscu najwyższej jakości i pełnym luksusu. 
  • Wartościowy czas spędzony z dużą dawką motywacji do dalszego działania. 
  • Inspirujące rozmowy, które przeradzają się w długotrwałe przyjaźnie lub owocne biznesowe kontrakty.

Korzyści udziału w wydarzeniu to nie tylko rozbudowanie sieci kontaktów, ale także wzrost rozpoznawalności marki i budowanie jej wizerunku. Udział w konferencji otwiera nowe możliwości. Pozwala zdobyć cenną wiedzę, zainspirować się sukcesem innych kobiet, poznać metody motywacyjne, zarazić się energią do działania, a co za tym idzie rozwinąć swój biznes i siebie. 

Dowiedz się więcej o wydarzeniu na stronie. Zapowiedź wydarzenia znajdziesz tutaj.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów