0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: faktury-ustrukturyzowane

Artykuły:

Krajowy System e-Faktur - co warto wiedzieć?

Krajowy System e-Faktur (KSeF) to rządowa platforma służąca do przesyłania e-faktur między przedsiębiorcami. Jej wprowadzenie ma służyć większej przejrzystości w obrocie między przedsiębiorcami. W artykule znajdują się najważniejsze informacje o KSeF!

4 lipca 2022

Faktury ustrukturyzowane wystawiane w KSeF - przykłady

Już teraz podatnicy mają możliwość dobrowolnego korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Dzięki temu faktury ustrukturyzowane będą w łatwy i szybki sposób wystawiane oraz udostępniane. Sprawdź, od kiedy będzie to obowiązek oraz jakie są korzyści.

19 maja 2022

Faktury ustrukturyzowane - nowy projekt Ministerstwa Finansów!

Nowy projekt nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług, zakłada wprowadzenie faktur ustrukturyzowanych, które stanowić będą jedną z form dokumentowania sprzedaży w działalności gospodarczej. Czym są Faktury ustrukturyzowane? Odpowiedź w artykule!

8 grudnia 2020

E-fakturowanie - czyli nowy pomysł MF!

Ministerstwo Finansów po raz kolejny zasiało ziarno paniki wśród podatników! Pojawiły się bowiem kolejne pomysły na uszczelnienie podatku VAT. Nowe przepisy mogą jednak spowodować utrudnienia w obiegu dokumentów. Sprawdź, na czym polega e-fakturowanie!

21 lutego 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów