0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

13 wyników dla tematu: freelancer

Artykuły:

Freelancer - czym się zajmuje i jak nim zostać?

W coraz większej ilości branż pojawia się możliwość pracowania jako freelancer. Z pewnością jest to wygodne i daje dużą swobodę zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy. O czym warto pamiętać jeśli chcemy zostać wolnym strzelcem? Dowiedz się z artykułu.

6 maja 2021

Sprawdzone sposoby na to, jak zarabiać w domu!

Poczucie bezpieczeństwa, które daje praca na etacie, nie jest spełnieniem marzeń dla każdego. Rutyna 8-godzinnej pracy niejednego przyprawiła o stan depresyjny. Praca może być przyjemniejsza, jeśli tylko znasz sposoby na to, jak zarabiać w domu. Sprawdź!

27 sierpnia 2020

Praca zdalna? Tak - jeżeli ją kontrolujesz

Praca zdalna (telepraca) to nic innego jak wykonywanie swoich obowiązków zawodowych poza siedzibą firmy, m.in. dzięki takim narzędziom jak komputer, tablet lub telefon. Dowiedz się, jakie są zalety i wady tej formy pracy i czy jest to dobre dla każdego.

16 lipca 2020

Freelancer - musisz być tam, gdzie inni spasują

Słyszysz "freelancer" i widzisz siebie wstającego o 10:00, powoli popijającego kawę, udającego się na miły spacer, a potem siadającego do kilku zleceń, które kończysz po dwóch godzinach? Sprawdź, czy Twoja wizja freelancera pokrywa się z rzeczywistością.

26 marca 2020

Z jakimi trudnościami musi się zmagać początkujący freelancer?

Prowadzenie własnej działalności to wyzwanie dla większości początkujących przedsiębiorców. Zatem o czym powinien pamiętać początkujący freelancer, który rozpoczął swoją przygodę z własnym biznesem? Przeczytaj artykuł i poznaj ważne rady dla freelancera!

8 sierpnia 2018

Czy opłaca się pracować jako freelancer?

Freelancer - czy to jest opłacalne? Wybierając stanowisko redaktora, pojawia się pytanie: jaką formę zatrudnienia wybrać? Czy korzystniejsza będzie umowa o pracę, czy lepiej zostać freelancerem? Jak uniknąć nieporozumień przed podpisaniem umowy? Sprawdź!

12 lutego 2018

Jak zostać freelancerem - poznaj wskazówki

Chcesz być freelancerem? Znudziła Cię praca na etacie? Zanim podejmiesz jakikolwiek decyzje, musisz wiedzieć, czym właściwie jest freelancing i jak zostać freelancerem. W artykule opisujemy na czym polega ta forma pracy i czy jest ona dobra dla każdego.

22 sierpnia 2017

Samozatrudnienie i cała o nim prawda!

Czy wiesz, jakie plusy i minusy niesie za sobą samozatrudnienie? Sprawdź, jakie pułapki czekają na osoby decydujące się na tą formę zatrudnienia. Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule!

23 grudnia 2016

Freelancing – czy oszczędzamy na podatkach?

Czy wiesz, że działalność zarobkowa na własną rękę czasem pomaga zaoszczędzić? Wypróbuj freelancing i sprawdź, jak to zrobić!

21 sierpnia 2014

Praca zdalna - podstawowe zasady

Chcesz pracować w domu? Koniecznie przeczytaj!

4 lutego 2014

Zawód freelancer

25 września 2013

Zawód freelancer? Dlaczego nie!

Freelancer to zawód, który już od dłuższego czasu funkcjonuje na rynku pracy. Obecnie coraz więcej osób decyduje się właśnie na tę formę zatrudnienia.

19 kwietnia 2013

Freelancer - wady tego modelu pracy. Dla kogo nie jest freelancing?

Freelancer to osoba, która rezygnuje z wykonywania zadań w oparciu o umowę o pracę na rzecz samodzielnego zarządzania swoim czasem. Czy jednak takie rozwiązanie zawsze jest korzystne? Jakie wady ma praca freelancera? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

15 marca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów