0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: home-office

Artykuły:

Praca zdalna w końcu w Kodeksie pracy!

Praca zdalna, choć coraz bardziej powszechna, nadal nie ma ugruntowania w przepisach, a konkretnie w Kodeksie pracy. Ma się to jednak zmienić, bowiem powstał projekt ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy. Co zawiera? Wyjaśniamy!

17 listopada 2022

Okazjonalna praca zdalna – zasady jej udzielania

Czym jest „okazjonalna praca zdalna” i jak ją stosować po wejściu w życie nowelizacji Kodeksu pracy? Ekspert odpowiada!

29 lipca 2022

Odwołanie z pracy zdalnej przez pracodawcę

Pracodawca, który zdecydował się skierować swojego pracownika do pracy zdalnej ma prawo cofnąć to polecenie. Czy zawsze? Kiedy możliwe jest odwołanie z pracy zdalnej? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat odwołania z pracy zdalnej!

9 czerwca 2022

Praca zdalna – poznaj propozycje zmian w Kodeksie pracy!

Praca zdalna jest już z nami od dłuższego czasu, jednak ciągle brakuje przepisów, które regulowałyby jej szczegóły. Pracodawcy czekają na wprowadzenie nowych przepisów w tym zakresie. Sprawdź, jakie zmiany proponuje nowy projekt ustawy!

3 sierpnia 2021

Ewidencja czasu pracy zdalnej

Praca zdalna to już codzienność. Bez wątpienia stała się ona bardziej powszechna ze względu na epidemię koronawirusa. Czy ewidencja czasu pracy zdalnej jest obowiązkowa? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat ewidencji czasu pracy!

16 kwietnia 2021

Domowe biuro, czyli na co zwrócić uwagę pracując w domu

Poznaj sprawdzone sposoby na funkcjonalne urządzenie biura w domowym zaciszu. Spraw, by praca w domu była dla Ciebie komfortowa i spokojna. Upewnij się, że Twoje domowe biuro jest w 100% prawidłowo zorganizowane i przygotowane. Dowiedz się więcej!

25 marca 2020

Koronawirus a praca. Jak skutecznie pracować z domu?

Koronawirus a praca, jak żyć w home office? Praca zdalna może okazać się wielkim wyzwaniem, zwłaszcza jeśli w naszym domowym biurze znajdują się również dzieci. O co należy zadbać żeby skutecznie pracować z domu? Czy praca w piżamie to dobry pomysł?

22 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów