0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: przejecie-zakladu-pracy

Artykuły:

Przejęcie zakładu pracy a rozliczenie zatrudnionych pracowników

Czy pracodawca przejmujący zakład będzie mógł rozwiązać umowę o pracę z zatrudnionymi już pracownikami? Jak wygląda rozliczanie ZUS w przypadku przejęcia zatrudnionych pracowników? Sprawdź, czy wiesz z czym jeszcze wiąże się przejęcie zakładu pracy!

5 grudnia 2022

Wynagrodzenie chorobowe po przejęciu firmy przez nowego pracodawcę

Fakt przejścia zakładu pracy na innego pracodawcę może wpływać na uprawnienia pracownika dotyczące wynagrodzenia chorobowego i zasiłku chorobowego. Jak wyliczyć wynagrodzenie chorobowe po przejęciu firmy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

2 grudnia 2022

Przejęcie zakładu pracy a PPK

Przejęcie zakładu pracy lub jego części na podstawie art. 23.1 kp jest związane z licznymi obowiązkami ciążącymi na pracodawcy dokonującym przejęcia firmy. Co wówczas z rozliczeniem PPK? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

10 października 2022

Na czym polega przejście zakładu pracy na innego pracodawcę?

Art. 231 Kodeksu pracy reguluje przejście zakładu pracy na innego pracodawcę. Kiedy dochodzi do przejścia zakładu pracy? Jakie obowiązki się z tym wiążą? Przeczytaj nasz artykuł, dowiedz się więcej i poznaj odpowiedzi na te pytania!

21 marca 2022

Przejęcie zakładu a badania profilaktyczne pracowników

Czy pracownik, który jest przejęty na podstawie art. 23 [1] Kodeksu pracy, może wnioskować do nowego pracodawcy o skierowania na badania profilaktyczne, jeżeli w orzeczeniu lekarskim wydanym przez lekarza medycyny pracy nie ma takich zaleceń? Przeczytaj!

23 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów