0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: twoj-e-pit

Artykuły:

Twój e-PIT czyli za kogo w 2022 roku urząd sporządzi zeznanie roczne?

Każdy podatnik uzyskujący przychody ma obowiązek składania zeznania rocznego. Od 1 stycznia 2019 została uruchomiona usługa „Twój e-PIT”. Sprawdź, czy w 2022 roku przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą również będą mogli z niej skorzystać?

9 marca 2023

Usługa Twój e-PIT czyli rozliczenie zeznania rocznego przez urząd

Deklarację roczną może wykonać za Ciebie urząd. Wprowadzona usługa Twój e-PIT ułatwia złożenie zeznania rocznego, które może odbyć się bez większej ingerencji podatnika. Na czym będzie polegać i dla jakich formularzy będzie obowiązywać? Sprawdź!

20 lutego 2023

Usługa Twój e-PIT dostępna od 15 lutego – jakie deklaracje zawiera?

Usługa Twój e-PIT została udostępniona podatnikom od 15 lutego 2021 roku. Dowiedz się, jakie deklaracje znajdują się w serwisie, a które trzeba wypełnić samodzielnie, oraz jakie dane są niezbędne, aby móc się zalogować i zweryfikować dane.

15 lutego 2021

Twój e-PIT. Przerwa techniczna w usłudze od 4 lutego – ile potrwa?

Usługa Twój e-PIT została zawieszona z powodu trwania prac serwisowych mających usprawnić udostępnienie podatnikom zeznań za rok 2020. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak długo potrwa przerwa i kiedy podatnicy będą mogli bez przeszkód skorzystać z usługi.

5 lutego 2021

Gotowe deklaracje w usłudze Twój e-PIT – od kiedy dostępne?

Również w 2021 roku podatnicy uzyskają możliwość złożenia deklaracji PIT przy wykorzystaniu usługi Twój e-PIT. Od kiedy deklaracje będą dostępne? Czy z usługi mogą skorzystać także przedsiębiorcy? Sprawdź, dla kogo przeznaczona jest usługa Twój e-PIT.

19 stycznia 2021

W aplikacji Twój e-PIT złożysz PIT z działalności tylko w określonych przypadkach

Podatnicy nieprowadzący działalności gospodarczej mogą rozliczać zeznanie roczne PIT-37 w ramach usługi Twój e-PIT. Sprawdź, czy jako przedsiębiorca również będziesz miał możliwość złożenia zeznania rocznego za pomocą aplikacji Twój e-PIT!

4 marca 2020

Pamiętaj o przekazaniu PIT 11 pracownikom!

Pracodawcy mają obowiązek dostarczenia PIT 11 swoim pracownikom do końca lutego. Co w przypadku, gdy pracownik nie pracuje już w danym zakładzie pracy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się na ten temat więcej.

28 lutego 2020

Usługa Twój e-PIT, czyli PIT-37 lub PIT-38 sporządzi za Ciebie urząd!

Podatnicy, którzy rozliczają osiągnięte dochody na deklaracji PIT-37 lub PIT-38 mogą skorzystać z usługi Twój e-PIT dostępnej na Portalu Podatkowym. Dzięki niej rozliczenie roczne dochodów znacznie się skróci. Sprawdź, czym jest usługa Twój e-PIT!

21 lutego 2020

Twój e-PIT dla działalności gospodarczej - warto wiedzieć

Mimo wcześniejszych ustaleń przedsiębiorcy nie będą mogli w 2020 r. skorzystać z usługi Twój e-PIT dla działalności gospodarczej. Plan jej udostępnienia nie zostanie zrealizowany. Co warto o tym wiedzieć? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać odpowiedź.

20 stycznia 2020

MF wycofuje się z udostępnienia w usłudze Twój e-PIT zeznań rozliczających działalność

Według ustawodawcy w 2020 roku w usłudze Twój e-PIT wprowadzone miały zostać formularze przeznaczone dla podatników, którzy rozliczają swoje przychody uzyskane w ramach działalności gospodarczej. Ustawodawca wycofuje się jednak z tego pomysłu. Dlaczego?

30 grudnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów