0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: umowa-franczyzowa

Artykuły:

Rozliczenie podatkowe umowy franczyzy - jak wygląda?

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzi swoje biznesy w oparciu o umowę franczyzy. Jest to dobre rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, którzy nie chcą rozkręcać swojej firmy całkowicie od zera. Sprawdź, jak wygląda rozliczenie podatkowe umowy franczyzy!

2 grudnia 2022

W jaki sposób następuje opodatkowanie umowy franczyzy?

Co do zasady, obowiązujące w polskim prawie umowy cywilnoprawne cechują się znacznym zróżnicowaniem, gdzie przedmiotem umowy mogą być różne przedmioty. Co ważne, wiele z nich jest opodatkowana. Jak zatem wygląda opodatkowanie umowy franczyzy? Przeczytaj!

17 sierpnia 2020

System franczyzowy - na czym polega popularny model biznesowy?

System franczyzowy w dzisiejszych czasach, jest jednym z modeli biznesowych który wykorzystywany jest do prowadzenia działalności przez przedsiębiorców. Czy wiesz czym jest franczyza? Na czym polega system franczyzowy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

25 marca 2020

Umowa franczyzowa - jak należy ją rozliczyć?

Franczyzodawca nadaje prawa oraz wskazuje obowiązki franczyzobiorcy. Dodatkowo dostarcza swojemu partnerowi markę oraz - co najważniejsze - wiedzę. Zapisy na ten temat zawiera umowa franczyzowa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak ją rozliczać!

24 maja 2018

Co powinna zawierać prawidłowa umowa franczyzy?

Własny biznes, mimo, że we franczyzie, jest jedną z dróg do osiągnięcia zysku. A ryzyko niepowodzenia we własnej działalności we franczyzie jest mniejsze. Dowiedz się czym jest umowa franczyzy! Pobierz darmowy wzór umowy w formacie PDF lub DOCX!

7 lutego 2018

Franczyza w Polsce rośnie w siłę!

Jak pokazują dostępne raporty, franczyza w Polsce staje się coraz popularniejsza. Czy wiesz, skąd wynika ciągłe zainteresowanie przedsiębiorców tym sposobem prowadzenia biznesu? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

12 lutego 2015

Franczyza w Polsce

9 grudnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów