0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: windykacja

Artykuły:

Skip tracing - metoda na znalezienie dłużnika

Osoba która ma wobec Ciebie zobowiązania nagle zniknęła? Masz wątpliwości czy uda CI się odzyskać należności? Jak można tego dokonać? Czy warto skorzystać z profesjonalnych narzędzi? Przeczytaj artykuł i sprawdź, skip tracing jako metoda na dłużnika!

24 lutego 2020

Jak odzyskać należności, czyli windykacja dla początkujących

Obawiasz się nierzetelnych kontrahentów? Niepotrzebnie – przedsiębiorca może skutecznie odzyskać swoje należności. Ważne, aby postępować konsekwentnie już na etapie zapobiegania. Sprawdź, jak odzyskać należności od zalegających z opłatami kontrahentów!

8 stycznia 2018

Windykacja krok po kroku - jak odzyskać należność?

W sytuacji, gdy kontrahent nie wyraża chęci porozumienia w kwestiach płatności, firma zmuszona jest do podjęcia bardziej stanowczych kroków, jak np. windykacji czy dochodzenie należności na drodze sądowej. Jak wygląda windykacja? Dowiedz się więcej!

1 maja 2016

Windykacja - co to znaczy?

Sprawdź czym jest windykacja!

3 grudnia 2014

Miękka windykacja - zasady

Egzekwowanie zaległych długów od dawna jest postrzegane jako działanie skomplikowane i nie zawsze kończące się oczekiwanym sukcesem. W odzyskiwaniu nalezności przydatna może być miękka windykacja. Poznaj nasze wskazówki i odzyskaj swoje pieniądze!

22 października 2014

Słownik z zakresu windykacji i długów

Poznaj najważniejsze pojęcia!

20 sierpnia 2014

Koszty windykacji pokryte przez dłużnika?

Chyba każdy wierzyciel chciałby przenieść koszty windykacji na dłużnika w sytuacji, kiedy samodzielne próby odzyskania długu nie pomagają i wierzyciel decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy windykacyjnej. Czy jest to możliwe?

23 lipca 2014

Sprzedaż wierzytelności w KPiR

Problemy z płynnością finansową oraz ze ściąganiem należności są coraz częstszym przypadkiem. Długie i nieudane próby otrzymania należności prowadzą do sytuacji,

5 marca 2014

Windykacja - ścieżka prawna

Niemal każdy przedsiębiorca boryka się z problemem przeterminowanych należności swoich kontrahentów. Powodów tego typu sytuacji można doszukiwać się wiele.

3 marca 2014

Dłużnik zapłaci za windykację

Dla wielu firm, szczególnie mikro i małych, wszelkie dodatkowe koszty, w tym również koszty windykacji (nawet niewielkie), są sporym problemem.

17 stycznia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów