0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

13 wyników dla tematu: zakupy-online

Artykuły:

Zwrot zakupów przez internet

Rynek e-commerce rośnie w siłę, a wzrost zakupów dokonywanych przez internet nasiliła sytuacja epidemiologiczna na świecie. Należy pamiętać, że zakupy przez internet różnią od stacjonarnych. Jak wygląda zwrot zakupów przez internet? Przeczytaj!

13 października 2021

E-commerce przyszłości. Co zrobić, żeby sklep nadążył za technologią?

E-commerce zmieniło oblicze handlu. W czasie pandemii doszło do ogromnego wzrostu zakupów w sieci. To wygenerowało potrzebę zmian zarówno w zakresie technologii, jak i podejścia do klienta. Na czym polega e-commerce przyszłości? Sprawdź!

25 lutego 2021

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu online

Rodzimi sprzedawcy internetowi muszą mierzyć się z wieloma trudnościami, związanymi z prowadzeniem e-biznesu. Automatyzacja sprzedaży na największej internetowej platformie transakcyjnej w kraju to potencjalne remedium na ich problemy.

2 czerwca 2020

Skuteczna sprzedaż to sukces w sprzedaży. Wykorzystaj swój potencjał!

Sprawdź, dlaczego sprzedaż przez internet zyskuje coraz większa popularność i co wpływa na jej efektywność. Poznaj kilka cennych porad na temat tego co zrobić, aby skuteczna sprzedaż zagościła w Twoim biznesie dzięki działalności w świecie online.

26 marca 2020

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu internetowego

Wydaje się, że własny sklep internetowy to szansa na naprawdę intratny biznes. Czasem tak faktycznie jest, co potwierdzają sukcesy wielu start-upów, częściej jednak mamy do czynienia z totalną klapą bądź walką o przetrwanie. Dlaczego tak się dzieje?

13 stycznia 2020

Urlop w sklepie internetowym - jak nie stracić zamówień i klientów?

Co powinien zrobić właściciel, gdy zaplanował urlop w sklepie internetowym? Długi czas oczekiwania na przesyłkę i brak kontaktu ze sprzedającym potrafią skutecznie zniechęcić klientów do kolejnych zakupów w tym samym sklepie internetowym.

20 września 2018

Zakupy przez urządzenia mobilne - codzienność czy przyszłość e-handlu?

Zakupy przez urządzenia mobilne zyskują na popularności. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez telefon, co z kolei otwiera dla marek wiele dróg dotarcia do klientów. Jakie są zalety i czy istnieją wady robienia zakupów mobilnie? Sprawdź!

16 lipca 2018

Dokumentowanie zakupu na aukcji w księdze przychodów i rozchodów

Czy wiesz, jak powinno przebiegać dokumentowanie zakupu na aukcji? Czy ma znaczenie czy zakupu dokonamy u innego przedsiębiorcy czy też osoby fizycznej? Jak ujmować taką transakcje w KPiR? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

28 sierpnia 2017

E-handel kontra handel tradycyjny

Czy e-handel jest na tyle poważną konkurencją dla handlu tradycyjnego, że centra handlowe będą rzadkością? A może konsumenci dalej wolą długie spacery po sklepach? Dowiedz się, jakie zalety kryją za sobą zakupy internetowe i na co powinniśmy uważać.

24 sierpnia 2017

E-zakupy - jak kupujemy w sieci i za co lubimy zakupy online?

E-zakupy to zdecydowanie główny trend ostatnich lat. Cieszą się coraz większą popularnością, a rynek e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie. Kim jest przeciętny klient sklepu internetowego? Jak kupujemy w sieci? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

5 lipca 2017

Internet zmienia nawyki zakupowe Polaków

Internet ułatwia wiele codziennych czynności - od kontaktu z innymi ludźmi, poprzez pracę, aż po robienie zakupów. Dzięki częstemu sięganiu po taką formę nabywania produktów zostały zmienione nawyki zakupowe Polaków! Sprawdź, jak i gdzie kupują Polacy.

25 września 2016

Bezpieczne zakupy online

Coraz więcej Polaków ma dostęp do internetu. Nic więc dziwnego, że rynek e-commerce dynamicznie się rozwija. Nie daj się nabrać - uważaj na internetowych oszustów, którzy wykorzystują zakupy online, by wyłudzić pieniądze!

25 września 2016

Zakupy w sieci - jak kupować z głową przez Internet?

Niedawno wyjaśnialiśmy kwestie związane z bezpieczeństwem kupowania przez internet. Okazuje się, że wcale nie trzeba być początkującym miłośnikiem e-zakupów, aby popełniać błędy. Poznaj wskazówki, jak robić zakupy w sieci!

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów