0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Festiwal marketingu w EXPO XXI Warszawa

Wielkość tekstu:

Wystartowała bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na kolejną edycję targów Festiwal Marketingu, które odbędą się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Wydarzenie na stałe wpisało się już do wrześniowego kalendarza marketerów. – Wstęp na targi jak co roku przeznaczony jest tylko dla profesjonalistów z branży. Zarówno dla nas, jak i naszych Klientów najważniejsza jest jakość kontaktów a nie ich ilość, dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na selekcję zwiedzających, weryfikujemy każdą rejestrację i zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży w OOH magazine.

Tradycyjnie już  podczas targów zostaną przeprowadzone konkursy:

SUPER GIFT konkurs branżowy, wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 7 kategoriach / przedziałach cenowych (do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł) oraz GIFT BOX i Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. Głosowanie odbywa się podczas targów.

Złoty Medal Festiwalu – konkurs, do którego wystawcy targów reklamy i poligrafii mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia.

POS STARS – konkurs  na najlepszy display reklamowy. Prace można zgłaszać do 6 sierpnia w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Shelf Decoration, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Niemiec i wielu innych krajów. Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 3700 zwiedzających i 220 wystawców.

Lista wystawców 2024 dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

TERMIN I MIEJSCE

18-19 września 2024 r.
EXPO XXI Warszawa,

GODZINY OTWARCIA

środa: 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 16:00

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

Film z ubiegłorocznej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=3aYQAd_9Krk

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów