0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Powstanie infolinia dla przedsiębiorców dot. Polskiego Ładu

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Polski Ład to nowy program społeczno-gospodarczy, w ramach którego resort wprowadza wiele zmian w przepisach dotyczących podatków, budownictwa mieszkaniowego, zdrowia, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, emerytur, działalności gospodarczej, rolnictwa i wielu innych dziedzin życia. W Ministerstwie Rozwoju i Technologii trwają prace nad uruchomieniem Centrum Informacji „Polski Ład”. Czym ma być i kiedy powstanie infolinia dla przedsiębiorców dot. Polskiego Ładu?

Infolinia dla przedsiębiorców dot. Polskiego Ładu

Na wzór już funkcjonującego Centrum Pomocy Przedsiębiorcy w serwisie Biznes.gov.pl ma powstać infolinia dla przedsiębiorców dot. Polskiego Ładu. Wsparcie ma być oferowane m.in. w formie rozmowy telefonicznej z konsultantem i rozmowy na livechacie. Przedsiębiorcy będą mieli też dostęp do kontaktu z całodobowym wirtualnym asystentem.

Kiedy powstanie infolinia dla przedsiębiorców dot. Polskiego Ładu?

Jak wskazuje Ministerstwo Rozwoju i Technologii: „W najbliższych tygodniach powstanie infolinia, której celem będzie informowanie o rozwiązaniach zawartych w ustawach wchodzących w skład rządowego programu Polski Ład”.

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów