0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

Bezpieczna franczyza to pewne zarobki - dołącz do franczyza EXPO 2022!

Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza EXPO, czyli sprawdzonego eventu dla przedsiębiorców, już 5 marca 2022 r na PGE Narodowym.

6 lipca 2022

Patronaty

Szukasz specjalisty ds. IT? Weź udział w Targach Pracy!

Weź udział w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym specjalistów IT i znajdź pracownika dla swojej firmy! Wydarzenie odbędzie się online, co daje możliwość przeprowadzenia bezpiecznych rozmów rekrutacyjnych. Dowiedz się więcej!

6 lipca 2022

Patronaty

Zostań prelegentem na wydarzeniu 4Developers 2022!

Trwa nabór na Prelegentów do największego programistycznego festiwalu technologicznego 4Developers, który odbędzie się Online 4-7.04.2022! Zbuduj swój wizerunek w branży, przyśpiesz rozwój kariery i zdobądź cenne doświadczenie. Dowiedz się więcej!

6 lipca 2022

Patronaty

Marketing 2022 - czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu?

Przed nami już 10. edycja Golden Marketing Conference. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie sztuczna inteligencja w działaniach marketingowych. Poznasz odpowiedź na pytanie, czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu? Weź udział!

6 lipca 2022

Patronaty

Znajdź pomysł na biznes, dołącz do targów franczyzy i wsparcia dla biznesu!

Znajdź pomysł na biznes dołączając do ludzi przedsiębiorczych na targach franczyzy i wsparcia dla biznesu

6 lipca 2022

Patronaty

Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych od GiaCon odbędzie się już 27 stycznia!

Wydarzenie dedykowane jest kierownikom działów IT, oficerom bezpieczeństwa, managerom IT, administratorom sieci i systemów zabezpieczeń oraz wszystkim osobom odpowiedzialnym za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie

6 lipca 2022

Patronaty

Relacja z webinaru "Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie"

W dniu 29 grudnia 2021 r. odbyło się webinarium organizowane przez serwis wFirma.pl we współpracy z ekspertami Ministerstwa Finansów. Tematem spotkania były wybrane zmiany wprowadzane od 2022 roku przez Polski Ład oraz uszczelniające podatek dochodowy.

6 lipca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów