0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: kontrola-przedsiebiorcy

Artykuły:

Wielokrotne kontrole przedsiębiorców – czy istnieją limity?

Wielokrotne kontrole przedsiębiorców- prawo przedsiębiorców reguluje zasady, zgodnie z którymi organy administracyjne nie mogą prowadzić kilku kontroli jednocześnie w jednym przedsiębiorstwie, jednak reguluje je również szereg wyjątków. Sprawdź w artykule

14 maja 2021

Wadliwa kontrola przedsiębiorcy – co zrobić?

Wadliwa kontrola przedsiębiorcy? Każdy przedsiębiorca może zostać skontrolowany w kwestii właściwego prowadzenia działalności gospodarczej. Co zrobić, gdy nie przebiega ona prawidłowo? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak zgłosić wadliwą kontrolę.

23 kwietnia 2021

Książka kontroli przedsiębiorcy - czym jest?

Przedsiębiorcy są zobowiązani do przechowywania różnego rodzaju dokumentów. Czy wśród nich konieczna jest książka kontroli przedsiębiorcy? Co powinna zawierać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie obowiązki i kary za ich niedopełnienie się z nią wiążą.

19 marca 2021

Kontrola przedsiębiorcy - na czym polega i jak się do niej przygotować?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga wiele wysiłku. Przedsiębiorcy muszą stale wywiązywać się z szeregu obowiązków względem Państwa. Podlegają oni również różnego rodzaju kontrolom. Jak przebiega kontrola przedsiębiorcy? Przeczytaj!

23 marca 2020

Kontrola przedsiębiorcy w świetle ustawy Prawo przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z możliwością zetknięcia się przedsiębiorcy z różnymi kontrolami. Jak powinna przebiegać kontrola i czy można się jej sprzeciwić? Sprawdź, kontrola przedsiębiorcy w świetle ustawy prawo przedsiębiorców!

28 stycznia 2020

Kontrola ZUS - jak wygląda i co sprawdza

W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, przedsiębiorcy dokonują systematycznych miesięcznych rozliczeń z urzędami. Aby procesy te odbywały się zgodnie z prawem, niezbędne są kontrole. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak wygląda kontrola ZUS.

14 marca 2018

Po kontroli dwa tygodnie na sformułowanie zastrzeżeń

Wraz z zakończeniem kontroli podatkowej, przedsiębiorca otrzymuje protokół zawierający informacje o jej przebiegu i wnioski z niej wypływające. Co zawiera protokół i jaki jest czas na sformułowanie zastrzeżeń? Dowiedz się więcej!

18 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów