0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: nowy-kodeks-pracy

Artykuły:

Umowa na okres próbny – zmiany w Kodeksie pracy

Polska dostosowała przepisy Kodeksu pracy do dyrektyw unijnych. Nowymi regulacjami została objęta także umowa na okres próbny. Co się zmieniło w tym zakresie? O czym należy pamiętać podpisując taką umowę? Przeczytaj artykuł i sprawdź to!

26 kwietnia 2023

Nowelizacja Kodeksu pracy!

Polska dostosowała przepisy Kodeksu pracy do dyrektyw unijnych. Dłuższy urlop, elastyczna organizacja pracy i udogodnienia dla pracujących rodziców to tylko niektóre z wprowadzonych zmian. Sprawdź jakie zmiany wprowadziła nowelizacja Kodeksu pracy!

26 kwietnia 2023

Elastyczny czas pracy – zmiany dla rodziców

Elastyczny czas pracy nie jest nowością, jednak już w kwietniu 2023 r.stanie się on bardziej powszechny ze względu na nowelizację kodeksu pracy. Zmiany wynikające z unijnych dyrektyw w tym zakresie będą dotyczyły pracujących rodziców. Dowiedz się więcej!

17 kwietnia 2023

Większe i mniejsze zmiany w Kodeksie pracy 2023, o których należy wiedzieć

Zmiany w Kodeksie pracy choć miały wejść w życie w sierpniu 2022 roku, weszły dopiero w kwietniu 2023 roku. Co sie zmieniło? Jaki nowe urlopy pojawiły się? Na co powinni wyczulić się pracodawcy? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

14 kwietnia 2023

Dodatkowa ochrona zatrudnienia rodziców - nadchodzące zmiany

Zgodnie z obowiązującymi dyrektywami unijnymi, polskie prawo pracy musi zostać zaktualizowane. Zapowiadana jest m.in. dodatkowa ochrona zatrudnienia rodziców. Na czym dokładnie będzie polegała? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

18 listopada 2022

Zmiany w Kodeksie pracy – nowa definicja pracownika!

Ostatni czas obfituje w liczne projekty oraz zmiany prawne, np. nowy Polski Ład. Kodeks pracy ma być zmodyfikowany i mają pojawić się w nim nowe, intrygujące zapisy. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o zmianach, jakie przewidywane są w Kodeksie

15 czerwca 2021

Zmiana Kodeksu pracy od 1 grudnia 2020 r.

Już od 1 grudnia 2020 roku nastąpi zmiana Kodeksu pracy, która nałoży na pracodawców kary za pomaganie pracownikom w niewywiązywaniu się z obowiązku alimentacyjnego. Jakie konsekwencje spotkają nieuczciwych przedsiębiorców od grudnia? Dowiedz się więcej!

4 listopada 2020

Jawność wynagrodzenia w ofercie o pracę? - nadchodzą zmiany

Juz dziś odbędzie się w sejmie pierwsze czytanie projektu złożonego przez partię Nowoczesną. Proponowane zmiany mają wprowadzić jawność wynagrodzenia już na etapie ogłoszenia o pracę. Czy zmiany mają szanse na wdrożenie? Przekonamy się już dziś!

20 grudnia 2019

Nowy kodeks pracy od września 2019! Co się zmieni?

W poniedziałek został podpisany projekt ustawy o zmianie kodeksu pracy oraz innych ustaw. Nowy kodeks pracy wprowadza przychylne dla pracowników zapisy. Jednak wejdą one w życie dopiero za kilka miesięcy! Dowiedz się, czego dotyczą nowe regulacje!

7 czerwca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów