0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: nowy-kodeks-pracy

Artykuły:

Dłuższy urlop? Nowelizacja Kodeksu pracy!

Polska powinna dostosować polskie przepisy Kodeksu pracy do dyrektyw unijnych. Dłuższy urlop, elastyczna organizacja pracy i udogodnienia dla pracujących rodziców to tylko niektóre z zapowiadanych zmian. Sprawdź co się zmieni!

11 stycznia 2023

Dodatkowa ochrona zatrudnienia rodziców - nadchodzące zmiany

Zgodnie z obowiązującymi dyrektywami unijnymi, polskie prawo pracy musi zostać zaktualizowane. Zapowiadana jest m.in. dodatkowa ochrona zatrudnienia rodziców. Na czym dokładnie będzie polegała? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

18 listopada 2022

Elastyczny czas pracy – zmiany dla rodziców!

Elastyczny czas pracy nie jest nowością, jednak najprawdopodobniej od sierpnia stanie się on bardziej powszechny ze względu na pracujących rodziców. Co się zmieni i na co zwrócić uwagę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

17 listopada 2022

Umowa na okres próbny – zmiany w Kodeksie pracy

Polska ma obowiązek dostosować przepisy Kodeksu pracy do dyrektyw unijnych. Znany jest już projekt zmian. Nowymi regulacjami zostanie objęta także umowa na okres próbny. Co się zmieni? Od kiedy nowe przepisy wejdą w życie? Sprawdź to!

15 listopada 2022

Większe i mniejsze zmiany w Kodeksie pracy, o których należy wiedzieć

Zmiany w Kodeksie pracy są już pewne. Choć miały wejść w życie w sierpniu 2022 roku, wiadomo już, że tak się nie stanie. Warto jednak wiedzieć co czeka pracodawców i pracowników w tym zakresie. Dowiedz się, jakie zmiany są planowane!

14 listopada 2022

Zmiany w Kodeksie pracy – nowa definicja pracownika!

Ostatni czas obfituje w liczne projekty oraz zmiany prawne, np. nowy Polski Ład. Kodeks pracy ma być zmodyfikowany i mają pojawić się w nim nowe, intrygujące zapisy. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o zmianach, jakie przewidywane są w Kodeksie

15 czerwca 2021

Zmiana Kodeksu pracy od 1 grudnia 2020 r.

Już od 1 grudnia 2020 roku nastąpi zmiana Kodeksu pracy, która nałoży na pracodawców kary za pomaganie pracownikom w niewywiązywaniu się z obowiązku alimentacyjnego. Jakie konsekwencje spotkają nieuczciwych przedsiębiorców od grudnia? Dowiedz się więcej!

4 listopada 2020

Jawność wynagrodzenia w ofercie o pracę? - nadchodzą zmiany

Juz dziś odbędzie się w sejmie pierwsze czytanie projektu złożonego przez partię Nowoczesną. Proponowane zmiany mają wprowadzić jawność wynagrodzenia już na etapie ogłoszenia o pracę. Czy zmiany mają szanse na wdrożenie? Przekonamy się już dziś!

20 grudnia 2019

Nowy kodeks pracy od września 2019! Co się zmieni?

W poniedziałek został podpisany projekt ustawy o zmianie kodeksu pracy oraz innych ustaw. Nowy kodeks pracy wprowadza przychylne dla pracowników zapisy. Jednak wejdą one w życie dopiero za kilka miesięcy! Dowiedz się, czego dotyczą nowe regulacje!

7 czerwca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów