0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: pkd

Artykuły:

PKD biura rachunkowego - z doradztwem czy bez?

PKD to Polska Klasyfikacja Działalności, czyli oznaczenia numeryczne przypisywane do danej branży gospodarczej, które pozwalają ustalić, czym zajmuje się prowadzący działalność gospodarczą. Czy wiesz, jak wybrać PKD biura rachunkowego? Podpowiadamy!

17 marca 2023

PKD spółki – jak określić je w umowie oraz w KRS?

W polskim systemie prawnym spółki możemy podzielić na osobowe oraz kapitałowe. Zwykle wykonują one więcej niż tylko jeden rodzaj działalności. Dowiedz się, jak prawidłowo ustalić PKD spółki oraz jak określić go w Krajowym Rejestrze Sądowym!

21 lutego 2023

Wniosek o zwolnienie ze składek możesz złożyć tylko do 30 czerwca!

Przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem ze zwolnienia ze składek ZUS w ramach Tarczy 9.0 powinni się śpieszyć. Zostało niewiele czasu! Wniosek o zwolnienie ze składek RDZ-B7 będzie można składać tylko do północy 30 czerwca 2021 roku!

29 czerwca 2021

Od 4 maja można złożyć wniosek o zwolnienie ze składek i świadczenie postojowe!

Już od 4 maja można złożyć w ZUS wniosek o zwolnienie ze składek i świadczenie postojowe na podstawie najnowszej tarczy antykryzysowej 9.0. Kto może otrzymać taką pomoc? Jakie warunki trzeba spełnić? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

4 maja 2021

PKWiU, PKD i PKOB - co to takiego i w jakim celu się je stosuje?

W państwie Polskim obowiązują klasyfikacje, według których przyporządkowywane są wszystkie działalności, obiekty budowlane, wyroby oraz usługi. Do tych najczęściej stosowanych należą PKWiU, PKD oraz KOB. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając artykuł!

21 grudnia 2020

Tarcza Finansowa PFR 2.0 – rozwiązania zaproponowane przez MF

Tarcza Finansowa PFR 2.0 to pomoc dla mikro, małych i średnich firm, które najbardziej ucierpiały podczas drugiej fali koronawirusa. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać zaproponowane przez rząd formy wsparcia.

27 listopada 2020

PKD prowadzonej działalności gospodarczej

Wśród informacji, jakie należy zamieścić w CEIDG-1, są rodzaje prowadzonej działalności gospodarczej sklasyfikowane według odpowiednich kodów PKD. Pomagamy wybrać właściwe PKD dla twojego nowego biznesu!

24 września 2016

Jak określić PKD wykonywanej działalności gospodarczej?

Zakładasz działalność gospodarczą? Czy wiesz, dlaczego tak ważne jest prawidłowe określenie kodu PKD oraz co zrobić, gdy wprowadzisz go błędnie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się co należy zrobić w takie sytuacji!

24 lutego 2015

Dodatkowe miejsce prowadzenia działalności a aktualizacja danych

W jaki sposób należy zaktualizować dane w sytuacji dodatkowego miejsca prowadzenia działalności?

27 czerwca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów