0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

22 wyniki dla tematu: podatek-od-srodkow-transportowych

Artykuły:

Podatek od środków transportowych - 2024

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2024 roku!

23 grudnia 2023

Podatek od środków transportowych - 2023

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2023 roku!

1 stycznia 2023

Podatek od środków transportowych a brak dowodu sprzedaży samochodu

Prężnie rozwijającą się gałęzią gospodarki jest transport. Przedsiębiorcy prowadzący działalność w zakresie transportu zobowiązani są płacić podatek od środków transportowych. Jakie pojazdy są nim objęte? Co w przypadku braku dowodu sprzedaży pojazdu?

25 lipca 2022

Podatek od środków transportowych - 2022

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2022 roku!

1 stycznia 2022

Podatek od środków transportowych - 2021

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2021 roku!

1 stycznia 2021

Podatek od środków transportowych - 2020

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2020 roku!

21 października 2019

Podatek od środków transportowych w księdze rachunkowej - jak ująć?

Zastanawiasz się jak ująć podatek od środków transportowych w księdze rachunkowej? Sprawdź, co jest przedmiotem opodatkowania tego podatku, kogo dotyczy, według jakich stawek podatku należy go rozliczać oraz na jakich kontach ująć w księgach!

19 czerwca 2019

Podatek od środków transportowych jako koszt uzyskania przychodów

W przypadku gdy przedsiębiorca użytkuje w działalności m.in. pojazdy ciężarowe czy autobusy jest zobowiązany odprowadzić podatek od środków transportowych. Czym jest taki podatek i jak ustalić jego wysokość? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

15 stycznia 2019

Podatek od środków transportowych - 2019

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2019 roku!

26 października 2018

Podatek jako koszt w działalności gospodarczej - zasady odliczeń

Czy wiesz, w jakim przypadku możesz uwzględnić podatek jako koszt w działalności gospodarczej? W jakich terminach dokonywać potrąceń? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w jaki sposób prawidłowo księgować podatki w kosztach firmowych.

7 stycznia 2018

Podatek od środków transportu - jak go wyliczyć?

Posiadasz samochód w firmie? Uważaj - czasem musisz zapłacić podatek od środków transportu. Dowiedz się, kto ustala wysokość podatku od środków transportu i w jaki sposób jest on naliczany. Sprawdź, czy jesteś zobowiązany do zapłaty tego podatku!

15 grudnia 2017

Podatek od środków transportowych 2018

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2018 roku!

18 września 2017

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 14) - Pozostałe podatki i opłaty przedsiębiorcy

Rozpoczynając działalność przedsiębiorcy muszą się liczyć z licznymi opłatami i podatkami jakie zostaną na nich naniesione. Czy wiesz, jakie są podatki i opłaty przedsiębiorcy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

6 września 2017

Podatek od środków transportowych 2016

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2016 roku!

2 grudnia 2016

Podatek od środków transportowych 2017

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2017 roku!

24 listopada 2016

Podatek od środków transportowych 2015

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2015 roku!

1 stycznia 2015

Podatek od środków transportowych 2014

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2014 roku!

1 stycznia 2014

Podatek od środków transportowych 2013

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2013 roku!

1 stycznia 2013

Podatek od środków transportowych 2012

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2012 roku!

1 stycznia 2012

Podatek od środków transportowych 2011

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2011 roku!

1 stycznia 2011

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów