0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: praca-tymczasowa

Artykuły:

Zasiłki w pracy tymczasowej za granicą - kiedy się należą?

Podejmując się pracy tymczasowej za granicą warto wiedzieć, czy przysługuje nam ubezpieczenie społeczne. Czy możemy liczyć na zasiłki w pracy tymczasowej za granicą? Co się dzieje, gdy praca tymczasowa za granicą jest przerywana? Przeczytaj nasz artykuł!

3 lutego 2023

Praca tymczasowa a urlop wypoczynkowy - ile wynosi jego wymiar?

Prawo do urlopu wypoczynkowego przysługuje każdemu pracownikowi, bez względu na to czy jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę stałą czy też tymczasową. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na temat zagadnienia: praca tymczasowa a urlop wypoczynkowy!

11 lipca 2022

Limit pracy tymczasowej

Praca tymczasowa to wykonywanie na rzecz danego pracodawcy użytkownika – przez okres nie dłuższy niż wskazany w ustawie. Jaki jest limit pracy tymczasowej? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat tego czym jest praca tymczasowa!

19 maja 2022

Prawa i obowiązki pracownika tymczasowego

Pracownik tymczasowy to pracownik zatrudniony przez agencję pracy tymczasowej wyłącznie w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy użytkownika. Jakie są prawa i obowiązki pracownika tymczasowego? Przeczytaj i sprawdź!

22 lutego 2022

Jak prawidłowo zatrudnić pracownika tymczasowego i jak wygląda taka umowa?

Agencja pracy tymczasowej może zatrudnić pracownika tymczasowego i skierować go do pracy, do pracodawcy użytkownika. Jak wygląda procedura współpracy z agencją pracy? Dowiedz się jak prawidłowo zatrudnić pracownika tymczasowego!

18 października 2021

Praca tymczasowa - zmiany od 1.06.2017r.

Od 1.06.2017 r. ustanowiono zmiany dotyczące zatrudniania pracowników tymczasowych. Od czerwca praca tymczasowa może być wykonywana u danego pracodawcy użytkownika przez maksymalnie 18 miesięcy. Jakie jeszcze zmiany wprowadzono? Sprawdź koniecznie!

8 listopada 2017

5 korzyści z zatrudniania pracownika tymczasowego

Przedsiębiorco, masz wolne wakaty kadrowe w firmie? Czy zastanawiałeś się nad zatrudnieniem pracownika tymczasowego? Kiedy jest na to dobry moment? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie płyną korzyści z zatrudniania pracownika tymczasowego!

25 maja 2017

Praca tymczasowa - charakterystyka

Przeglądając portale z ogłoszeniami o pracę, często można natrafić na oferty pracy tymczasowej. Praca tymczasowa to specyficzna forma zatrudnienia, która ma charakter okresowy i ma miejsce pomiędzy trzema podmiotami. Dowiedz się więcej.

13 marca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów