0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: umowa-o-prace-na-okres-probny

Artykuły:

Umowa o pracę na okres próbny i jej elementy

Okres próbny w pracy to dobry czas na sprawdzenie kompetencji pracownika oraz zapoznanie się z firmą i zakresem obowiązków. Umowa o pracę na okres próbny jest istotna zarówno dla pracownika jak i pracodawcy. Przeczytaj i sprawdź, co powinna zawierać!

20 stycznia 2023

Umowa o pracę na okres próbny - ile razy można zawrzeć z pracownikiem?

Umowa o pracę na okres próbny to częste rozwiązanie przy zatrudnianiu nowego pracownika. Taka umowa ma za zadanie pomóc przedsiębiorcy w decyzji co do nowo zatrudnionego i jego dalszego zatrudnienia w firmie. Ile razy można ją zawrzeć? Sprawdź!

9 stycznia 2023

Umowa na okres próbny – zmiany w Kodeksie pracy

Polska ma obowiązek dostosować przepisy Kodeksu pracy do dyrektyw unijnych. Znany jest już projekt zmian. Nowymi regulacjami zostanie objęta także umowa na okres próbny. Co się zmieni? Od kiedy nowe przepisy wejdą w życie? Sprawdź to!

15 listopada 2022

Umowa o pracę na okres próbny a limit 33 miesięcy

Przepisy dotyczące limitowania umów na czas określony nie obejmują umów zawartych na okres próby, w związku z tym umowa na okres próbny nie jest wliczana w limit 33 miesięcy i trzech umów na czas określony. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

9 września 2022

Umowa o pracę na okres próbny - wzór z omówieniem

Z jakich elementów powinna składać się umowa o pracę na okres próbny? Na jaki okres może być zawarta? Kto i kiedy może ją rozwiązać? Dowiedz się czytając nasz artykuł oraz pobierz darmowy wzór umowy o pracę na okres próbny w formacie PDF lub DOCX!

29 lipca 2022

Umowa o pracę na okres próbny - wzór z z szerokim omówieniem

Zanim zatrudnimy pracownika na stałe, warto zobaczyć, jak sobie radzi w pracy i czy sprawdzi się jako członek zespołu. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest umowa o pracę na okres próbny. Pobierz jej darmowy wzór w formacie DOCX i PDF!

10 czerwca 2022

Pracownik na próbę - najważniejsze informacje

Przedsiębiorca, który podejmuje decyzje o zatrudnieniu nowego pracownika może zatrudnić go na okres próbny. Ma to na celu sprawdzenie czy pracownik na próbę będzie rzetelnie podchodzić do powierzonych obowiązków i właściwie wykonywać zadania.

16 grudnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów