0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: urlop-bezplatny

Artykuły:

Urlop bezpłatny pracownika młodocianego

Urlop bezpłatny pracownika młodocianego może zostać udzielony na podstawie wniosku. Czy pracodawca ma obowiązek udzielić urlopu bezpłatnego? Ile wynosi maksymalny czas jego trwania i jakie warunki należy spełnić, aby go dostać? Przeczytaj o tym w artykule

1 lutego 2023

Podanie o urlop bezpłatny - wzór z omówieniem

Jakie informacje powinno zawierać podanie o urlop bezpłatny i co dzieje się kiedy wnioskodawcą jest sam pracodawca? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat! Pobierz darmowy wzór o urlop bezpłatny w formacie DOCX oraz PDF!

27 października 2022

Urlop bezpłatny – o czym należy pamiętać, kiedy pracownik wróci do pracy?

Bywają sytuacje, kiedy pracownik z różnych względów udaje się na urlop bezpłatny. O czym należy pamiętać po jego powrocie z tego urlopu? Na co należy zwrócić uwagę? Jakie są obowiązki pracodawcy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

8 września 2022

Urlop bezpłatny w świadectwie pracy

W sytuacji, gdy pracownik wykorzystał już cały przysługujący urlop wypoczynkowy, może on skorzystać z urlopu bezpłatnego, za który nie przysługuje wynagrodzenie. Czy pracodawca ma obowiązek wykazać urlop bezpłatny na świadectwie pracy? Sprawdź!

24 sierpnia 2022

Ubezpieczenia ZUS a urlop bezpłatny pracownika

Urlop bezpłatny udzielany jest na wniosek pracownika. Czy w tym okresie podlega on ubezpieczeniom w ZUS? Czy nadal ma prawo do opieki zdrowotnej? Na te i inne pytania odpowiedź znajduje się w poniższym artykule. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

11 sierpnia 2022

Jaki urlop przysługuje pracownikowi? Poznaj osobnicze rodzaje urlopów!

Pracodawca musi wiedzieć, kiedy udzielić pracownikowi urlop, a kiedy nie jest do tego zobowiązany. Zatrudniony natomiast powinien znać swoje prawa i obowiązki obowiązujące na tej płaszczyźnie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

13 czerwca 2022

Czy urlop bezpłatny wlicza się do okresów, od których zależą uprawnienia pracownicze?

Urlop bezpłatny może być udzielany na wniosek pracownika lub w innych sytuacjach wskazanych przepisami. Jak fakt skorzystania z tego urlopu wpływa na uprawnienia pracownicze? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedź na to pytanie!

13 grudnia 2021

Niezaszczepiony pracownik - urlop bezpłatny lub oddelegowanie

Rząd cały czas pracuje nad nowelizacją ustawy wprowadzającą specjalne uprawnienia pracodawców w związku z przeciwdziałaniem COVID-19. Projekt ustawy zakłada, że niezaszczepiony pracownik będzie mógł zostać wysłany na urlop bezpłatny. Sprawdź to!

30 sierpnia 2021

Choroba pracownika a urlop bezpłatny

Na pisemny wniosek pracownika udzielany jest urlop bezpłatny. Czy pracodawca może odmówić udzielenia urlopu bezpłatnego w przypadku choroby pracownika lub wysłać pracownika na bezpłatny urlop? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

14 września 2020

Urlop wypoczynkowy oraz pozostałe rodzaje urlopów pracowniczych

Jakie występują rodzaje urlopów pracowniczych? Czy urlop wypoczynkowy danego pracownika ma określony wymiar? Co się dzieje z wymiarem urlopu w przypadku zmiany pracodawcy w trakcie miesiąca? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły omawianego tematu!

18 października 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów