0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: wymiar-urlopu

Artykuły:

Jaki wymiar urlopu wypoczynkowego przysługuje pracownikowi?

Prawo do urlopu mają ci pracownicy, którzy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Wymiar urlopu wypoczynkowego uzależniony jest od stażu pracy, zarówno w kraju jak i za granicą, a także od zdobytego wykształcenia. Przeczytaj nasz artykuł!

19 stycznia 2023

Staż urlopowy - jak go ustalić dla pracownika?

Na podstawie jakich dokumentów ustala się staż urlopowy dla pracownika? Sprawdź, jak obliczyć wymiar urlopu wypoczynkowego.

16 września 2022

Dodatkowy staż pracy a ponowne przeliczenie wymiaru urlopu

Jak powinien zachować się pracodawca w sytuacji gdy pracownik w trakcie trwania umowy doniósł swoje świadectwa pracy potwierdzające dodatkowy staż pracy? Jak przeliczyć poprawnie nowy wymiar urlopu? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w artykule!

22 lipca 2021

Wymiar urlopu – czy należy go przeliczyć po przedłożeniu dodatkowych dokumentów?

Czy w przypadku doniesienia dodatkowego dokumentu potwierdzającego staż pracy należy przeliczyć pracownikowi wymiar urlopu wypoczynkowego?

24 stycznia 2020

Urlop wypoczynkowy oraz pozostałe rodzaje urlopów pracowniczych

Jakie występują rodzaje urlopów pracowniczych? Czy urlop wypoczynkowy danego pracownika ma określony wymiar? Co się dzieje z wymiarem urlopu w przypadku zmiany pracodawcy w trakcie miesiąca? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły omawianego tematu!

18 października 2019

Staż urlopowy a okres nauki - wpływ ukończenia szkoły na wymiar urlopu

Urlop wypoczynkowy przysługuje w wymiarze 20 lub 26 dni w zależności od stażu pracy. Na staż urlopowy oprócz pozostałych okresów zatrudnienia ma również wpływ okres nauki. Sprawdź ile wynosi Twój staż urlopowy i jaki przysługuje Tobie wymiar urlopu!

23 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów