0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Program Nowy Start - pomoc przedsiębiorcom poszkodowanym w pandemii

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Przedsiębiorcy, którzy w wyniku pandemii przestali prowadzić działalność, a obecnie ponownie chcą do tego wrócić, mogą skorzystać z dofinansowania, które pomoże im nabyć kompetencje względem aktualnych potrzeb rynku. W artykule przedstawiamy program Nowy Start! Przeczytaj i sprawdź, kogo obejmuje projekt.

Czym jest program Nowy Start?

Program Nowy Start jest formą wsparcia dla przedsiębiorców, którzy w wyniku pandemii COVID-19 zakończyli działalność, a obecnie chcą ją ponownie otworzyć. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, który finansowany jest z środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach programu uczestnicy otrzymują specjalistyczne konsultacje doradcze oraz szkoleniowe, ukierunkowane na indywidualne potrzeby przedsiębiorców powracających na rynek.

Kogo obejmuje program Nowy Start?

Program Nowy Start obejmuje przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, ale także wspólników spółek osobowych oraz kapitałowych w rozumieniu KSH.

Przedsiębiorcy, którzy chcą zgłosić się do programu, muszą spełnić następujące warunki:

  • w ciągu 24 miesięcy nie prowadzili działalności gospodarczej;

  • na dzień przed przystąpieniem do projektu ponownie otworzyli działalność gospodarczą, którą prowadzili w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.

Jakie dofinansowanie przekazuje program Nowy Start?

Projekt jest w 100% dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Program Nowy Start zapewni szeroki rozwój kompetencji uczestników z ukierunkowaniem na aktualne potrzeby rynku, a także przyniesie szczegółową analizę uprzednio doznanych porażek w związku z kryzysem, jaki wywołała pandemia koronawirusa.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów