0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Zapraszamy na konferencję Trendy HR, już 18 czerwca 2024 roku! Bądź gotowy na przyszłość!

Wielkość tekstu:

Konferencja Trendy HR odbędzie się w warszawskim Hotel Airport Okęcie, gdzie spotkają się specjaliści, osoby związane z obszarem HR oraz menedżerzy zarządzający swoimi zespołami. Już 18 czerwca 2024 roku spotkamy się w gronie ekspertów, by dzielić się wiedzą i wskazówkami w zakresie kompetencji przyszłości i roli AI w rozwoju pracowników, Organizatorem wydarzenia jest ICAN Institute pod patronatem merytorycznym Klubu HR, a udział jest bezpłatny.

Obecnie rynek pracy zarówno na świecie, jak i w Polsce przechodzi wiele zmian, nad którymi ciężko jest nadążyć. Oprócz przemiany podejścia ludzi do pracy, ich oczekiwań i kwalifikacji, duży wpływ mają innowacje technologiczne. Rosnąca rola AI w codziennym użytkowaniu zdecydowanie odbija się na sposobie funkcjonowania organizacji. Firmy muszą dostosować swój tryb pracy do zachodzących zmian, aby utrzymać silną pozycję na rynku i pozostawać atrakcyjnym w oczach przyszłych pracowników. Innym problemem jest sposób motywacji zespołu, jednakże w tym przypadku sztuczna inteligencja może okazać się przydatnym narzędziem do podnoszenia kwalifikacji i przeprowadzaniu projektów rozwojowych. Aby sukcesywnie dążyć do celu i rozwoju organizacji, trzeba skupić się na swoim zespole i jego poziomie zadowolenia. Dlatego równie ważne jest podnoszenie kompetencji działów HR w tej kwestii, aby mogły efektywnie wspierać pracowników w organizacji.

Konferencja Trendy HR skupia się na wszystkich tych problemach, a jej celem jest pomoc działom HR oraz liderom wdrożyć nowe strategie działania z zakresu podnoszenia zaangażowania i motywacji w organizacji, tworzenia ścieżek rozwoju dla pracowników, poprawie employer brandingu oraz roli AI we wprowadzeniu programów rozwojowych. Nie zabraknie także zagadnień związanych z kulturą organizacyjną, odnośnie tego jaki wpływ ma na realizację strategii firmy oraz jak łączyć misję, wizję i wynik.

Konferencja odbędzie się 18 czerwca 2024 r.

Partnerami konferencji są: Clouds on Mars, Etutor, ICAS, IT-DEV, Randstad, SD Worx, Hotele SPA dr Irena Eris

Dyskusję przeprowadzą eksperci tacy jak: 

 • Dr Witold Jankowski, Prezes ICAN Institute: „AI a strategie rozwoju pracowników: od transformacji środowiska pracy do transformacji procesów i narzędzi rozwoju kompetencji”
 • Łukasz Szymul, doświadczony lider i praktyk biznesu:” Budowanie zaangażowania w Tradedoubler – studium przypadku… czyli jak zaangażowany zespół wprowadza innowacyjne rozwiązania, budujące jeszcze większe zaangażowanie”
 • Jacek Gwóźdź, konsultant biznesowy oraz coach: „Siła synergii: jak kultura organizacyjna wspiera realizację strategicznych celów biznesowych”
 • Joanna Kolasa, strategic relationship manager w Randstad oraz Liliana Strupp, dyrektora Legal & Public Affairs grupy spółek Randstad w Polsce: „Wpływ dyrektywy unijnej o przejrzystości i równości wynagrodzeń na procesy HR'owe, czyli jak sobie poradzić z jawnością wynagrodzeń w organizacji”

Najważniejsze zagadnienia konferencji

Na wydarzeniu zostaną poruszone zagadnienia, które wyjaśnią obecne problemy związane z AI, motywacją pracowników oraz kulturą organizacyjną. 

 • Future Ready Organization: czym jest i jakie ma implikacje dla strategii HR
 • Jak budować zaangażowanie w zespole – studium przypadku Tradedoubler
 • Jak definiować kompetencje pracowników w perspektywie podziału pracy między AI a człowieka
 • Dlaczego HR musi tworzyć ścieżki rozwoju dla każdego pracownika: wyzwania i narzędzia
 • Śmierć modelu „samoobsługi” w rozwoju kadry: balans między podnoszeniem kompetencji niezbędnych firmie a indywidualizacją ścieżek rozwoju
 • Innowacyjne rozwiązanie i wdrożenie skróconego czasu pracy
 • Badanie efektów w modelu evidence based
 • Proefektywnościowa Kultura Organizacyjna – dlaczego kultura organizacyjna jest kluczem do osiągania celów biznesowych
 • Jak odpowiednio skonstruowana kultura może wspierać realizację strategii firmy
 • Konstruowanie mostu między MISJĄ, WIZJĄ i WYNIKIEM

Aktywności i materiały dla uczestników

Wydarzenie jest bezpłatne, jednakże można również wybrać płatny pakiet uczestnictwa z dodatkowymi materiałami. W wersji podstawowej uczestnicy otrzymują dostęp do wydarzenia w trybie stacjonarnym, natomiast w ramach płatnego pakietu uczestnicy zdobędą prestiżowy certyfikat uczestnictwa, nagrania z wydarzenia, dostęp do rocznej subskrypcji magazynu „MIT Sloan Management Review Polska” oraz udział w warsztacie strategicznym: "Transformacja kultury organizacyjnej: Budowanie synergii dla osiągnięcia strategicznych celów biznesowych". 

Informacje organizacyjne i kontakt

Data: 18 czerwca 2024 r., godz. 9:00

Więcej informacji na stronie Konferencja Trendy HR

Kontakt z organizatorem: k.starko@ican.pl

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów