0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Prawa konsumenta

500 zł na każde dziecko

Program Rodzina 500+: świadczenie przysługuje 500 zł na każde dziecko, bez względu na dochody rodziny. Jakie są terminy wypłaty świadczenia? Jaki jest aktualny okres świadczeniowy? Odpowiedź w artykule.

2 sierpnia 2022

W kadrach

Składki za grudzień a jedno konto w ZUS

W związku ze zmianami, czy składki za grudzień mam opłacić już na jedno konto ZUS? Jak dokonać tego przelewu?

17 stycznia 2022

Prowadzenie biznesu

Prowadzenie sklepu internetowego – jak wygląda praca przedsiębiorcy?

Prowadzenie sklepu internetowego może stanowić wyzwanie. Praca w domu, pieniądze, nienormowane godziny pracy – czy aby na pewno? Zobacz, co gwarantuje Ci sukces w świecie biznesu i sprawdź, czy jesteś na to gotowy!

17 października 2020

Prowadzenie biznesu

Klient potrzebny od zaraz - czyli co jest ważne dla e-sklepu

Żeby żyć, potrzebujesz wody. A żeby prowadzić sklep internetowy? Jak myślisz, co będzie Ci najbardziej potrzebne? Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę na starcie Twojego e-biznesu i dowiedz się, jaką rolę odgrywa w tym wszystkim klient!

3 czerwca 2020

Prowadzenie biznesu

Zadowolony klient ambasadorem marki

Informacje rozchodzą się bardzo szybko. Jak wykorzystać potencjał klientów Twojego sklepu internetowego i sprawić, by rekomendowali go innym? Dowiedz się, jak opinia zadowolonego klienta może wpłynąć na marketing sklepu i jak możesz ją wykorzystać.

2 czerwca 2020

Prowadzenie biznesu

Różne style przywództwa i ich charakterystyka

Jak prowadzić firmę, żeby prowadzić ją dobrze? Nie wiadomo, czy istnieje jedna poprawna odpowiedź na takie pytanie. Wiadomo natomiast, jakie style przywództwa zarządzający ma do wyboru. W niniejszym artykule prezentujemy metody zarządzania z omówieniem.

17 lutego 2022

HR w praktyce

Jak zbudować zgrany zespół?

Co zrobić, kiedy Twoi pracownicy ciągle narzekają? Jak zbudować zgrany zespół? Czy można stworzyć grupę efektywnych osób, które będą lubiły ze sobą pracować? Przeczytaj artykuł i poznaj 5 etapów budowania dobrego zespołu.

10 października 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów