0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

30 wyników dla tematu: e-commerce

Artykuły:

Sprzedaż internetowa - ewidencjonowanie przychodów

W jaki sposób powinnam ewidencjować przychód ze sprzedaży internetowej, gdy korzystam ze zwolnienia z kasy fiskalnej?

5 lutego 2021

E-commerce - kanały sprzedaży dla początkującego e-sprzedawcy

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Rynek e-commerce może wydawać się skomplikowany mając różne kanały sprzedaży. Przeczytaj artykuł naszego eksperta i dowiedz się jak zacząć i na co zwracać uwagę, aby osiągnąć sukces jako początkujący e-sprzedawca.

25 stycznia 2018

Jak założyć sklep internetowy? - praktyczne wskazówki

Chcesz założyć sklep internetowy? Przed Tobą wiele ważnych decyzji dotyczących sprzedaży produktów, rodzaju witryny, sposobu pozyskiwania klientów oraz logistyki. Sprawdź, jakie rozwiązania należy wybrać. Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!

8 grudnia 2017

E-commerce - rozwojowy współczesny biznes

E-commerce to coraz szybciej rozwijająca się branża. Na rynku ciągle powstają nowe e-sklepy. Dlaczego klienci tak chętnie wybierają zakupy online? Jakie podają powody takich decyzji? Poznaj statystyki i sprawdź, czy warto inwestować w biznes w internecie.

24 listopada 2017

E-handel - czyli jak rozpocząć sprzedaż w handlu internetowym?

Czy wiesz, czym jest e-handel oraz od czego zacząć prowadzenie firmy, której działalność opiera się na handlu internetowym? Jak wyglądają zarobki w świecie e-commerce? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat efektywnej sprzedaży w sieci!

17 lipca 2017

E-biznes - czyli jak Internet zmienił oblicze firm

Postęp technologiczny i gospodarczy wpłynął w znacznym stopniu na sposób prowadzenia i zarządzania firmą. Czy wiesz, jakie technologie wykorzystują współczesne przedsiębiorstwa w strategii biznesowej? Sprawdź, jak działa nowoczesny e-biznes!

17 lipca 2017

Poczta Polska - ułatwienia dla sektora e-commerce

Poczta Polska wprowadziła szereg ułatwień dla firm prowadzących biznes e-commerce. Dotyczą one szybszych wysyłek towarów, sprawnej obsługi zwrotów, prostszych wysyłek za granicę, czy wprowadzenia programu e-monitoring. Dowiedz się więcej!

26 maja 2017

Wady sklepów internetowych - czy je znasz?

Choć branża e-commerce stale się rozwija i zdobywa coraz więcej zwolenników, nie wszyscy konsumenci są jej entuzjastami. Jakie są wady sklepów internetowych? Czy w dobie tak znacznego rozwoju rynku zakupów online jakiekolwiek minusy e-sklepów występują?

17 maja 2017

Czym charakteryzuje się branża e-commerce?

E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. W 2015 roku sięgnęła 5% wartości całego handlu detalicznego. Dowiedz się, czym się charakteryzuje oraz jaką strategię handlową wybrać przy prowadzeniu sklepu internetowego.

8 marca 2017

Wyróżnij się jakością obsługi klienta w e-commerce

Dobrze zarządzasz sklepem internetowym, ale mimo to Twoja sprzedaż wciąż maleje? Przyjrzyj się obsłudze klienta w swoim sklepie. Poznaj techniki, dzięki którym możesz wyróżnić się jakością obsługi klienta w e-commerce na tle konkurencji!

28 lutego 2017

E-commerce - najczęstsze błędy w marketingu internetowym

E-marketing to potężne narzędzie, dzięki któremu można efektywnie budować wizerunek marki i przyciągnąć nowych klientów. Poznaj najpoważniejsze błędy popełniane przez firmy w bezlitosnej dżungli internetu. Jakie błędy w marketingu robi branża e-commerce?

17 stycznia 2017

E-commerce - jaka jest przyszłość handlu internetowego?

E-handel to branża uznawana obecnie za najbardziej dochodową oraz przyszłościową. Przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w handel internetowy, a specjaliści prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. Sprawdź, jaka jest przyszłość e-commerce!

30 września 2016

E-commerce - jak sprzedawać w małym sklepie internetowym?

W branży e-commerce sprzedaż jest najważniejszym elementem, celem do którego dążą przedsiębiorcy. Jednak w przypadku e-handlu najpierw trzeba zadbać o konwersję, żeby móc rozwijać sprzedaż. Sprawdź, jak zwiększyć efektywność działań sklepu internetowego!

25 września 2016

E-commerce - co zrobić, gdy już będziesz zarabiać?

Spora część przedsiębiorców myśli, że z chwilą odniesienia sukcesu w e-commerce będą tylko pomnażać swój majątek, bądź wydawać zarobioną gotówkę na dowolne cele. Nic bardziej mylnego. Dowiedz się, jak zainwestować zarobione pieniądze!

25 września 2016

Jaki jest klucz do sukcesu w e-commerce?

Chcąc osiągnąć sukces w e-commerce musimy skupić się przede wszystkim na kliencie. Dzisiaj nie wystarczy jedynie sprzedawać, trzeba zrobić coś, co pozwoli naszym potencjalnym klientom poznać nas bliżej. Poznaj klucz do sukcesu w e-commerce!

25 września 2016

E-commerce - jak obsłużyć duży ruch sklepu internetowego?

Właściciele e-sklepów nieustanie starają się zwiększyć ruch na ich stronach www. Jest to jeden z celów, do którego bez przerwy dążą. Nie zawsze jednak liczba osób odwiedzających sklep jest zadowalająca. Dowiedz się, jak obsłużyć duży ruch w e-commerce.

25 września 2016

E-commerce - jak zadbać o bezpieczeństwo sklepu internetowego?

Popularność e-commerce stale rośnie, a wraz z nią możliwość występowania oszustw. Nie chcesz paść ofiarą wykradania danych osobowych oraz finansowych klientów? Sprawdź, jak zadbać o bezpieczeństwo sklepu internetowego!

25 września 2016

Reklamacja i zwrot towaru w sklepie internetowym

Klienci sklepów internetowych mogą zwrócić nabyty towar bez podania przyczyny. Spotkała Cię taka sytuacja? Sprawdź, jak należy zaksięgować reklamację lub zwrot towaru w sprzedaży przez internet! Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!

25 września 2016

E-commerce w Polsce - jak wygląda dziś, a jaki był dawniej

Branża e-commerce w ciągu kilku lat przeszła niewyobrażalną zmianę. Jej znaczenie na polskim rynku znacznie wzrosło, jak i liczba firm, inwestujących w sprzedaż online. Sprawdź, jak wygląda e-commerce dziś, a jaki był dawniej!

25 września 2016

Bezpieczne zakupy online

Coraz więcej Polaków ma dostęp do internetu. Nic więc dziwnego, że rynek e-commerce dynamicznie się rozwija. Nie daj się nabrać - uważaj na internetowych oszustów, którzy wykorzystują zakupy online, by wyłudzić pieniądze!

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów