0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: harmonogram-czasu-pracy

Artykuły:

Z jakim wyprzedzeniem pracownik powinien otrzymać grafik pracy?

Grafik pracy przekazywany jest osobom zatrudnionym na podstawie stosunku pracy. Należy przekazać go swoim pracownikom przed rozpoczęciem pracy. Pytanie brzmi: w jakim czasie należy przekazać grafik pracy zatrudnionym? Odpowiadamy w artykule!

27 września 2023

Harmonogram czasu pracy - o czym należy pamiętać

Pracodawcy często spędzają godziny nad ułożeniem grafiku dla swoich pracowników. Dlaczego jest to tak czasochłonne? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kiedy trzeba sporządzać harmonogram czasu pracy, a kiedy nie jest to w ogóle wymagane!

21 lipca 2023

Ewidencjonowanie czasu pracy na umowie zleceniu - wzór z omówieniem

Przepisy dotyczące minimalnej stawki godzinowej wymuszają na zleceniodawcy ewidencjonowanie czasu pracy zleceniobiorcy. Przeczytaj, jak prawidłowo prowadzić taką ewidencje i pobierz darmowy wzór ewidencjonowania czasu pracy w formacie PDF lub XLS!

30 marca 2023

Czym się różni harmonogram czasu pracy od ewidencji czasu pracy?

Na przedsiębiorcy zatrudniającym pracowników spoczywają dodatkowe obowiązki związane z ewidencjonowaniem czasu pracy. Dowiedz się, jakie informacje powinien zawierać harmonogram czasu pracy i czym różni się od ewidencji czasu pracy!

31 stycznia 2023

Obowiązek sporządzania harmonogramu a stały rozkład czasu pracy

Czy pracodawca zawsze ma bezwzględny obowiązek sporządzania harmonogramu czasu pracy? Czy istnieją wyjątki, dla których jest zwolniony z tego obowiązku? Przeczytaj artykuł i sprawdź, kiedy pracodawca ma obowiązek przygotować harmonogram czasu pracy!

31 stycznia 2023

Jak i z jakim wyprzedzeniem ogłaszać harmonogram czasu pracy i na jaki okres powinien być sporządzony?

Harmonogram czasu pracy sporządzany jest przez pracodawcę, a następnie przekazywany pracownikowi, tak by ten mógł się z nim zapoznać. Z jakim wyprzedzeniem oraz na jaki okres pracodawca powinien przygotować harmonogram czasu pracy? Wyjaśniamy!

26 stycznia 2023

Czy zmiana harmonogramu czasu pracy jest możliwa?

Czas pracy pracowników jest ściśle określony w przepisach prawa pracy. Przepisy prawa nie przewidują trybu zmiany harmonogramu. Czy zmiana harmonogramu czasu pracy jest możliwa? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

17 maja 2021

Harmonogram czasu pracy – kiedy pracodawca powinien go tworzyć?

Rozkład czasu pracy danego pracownika może być sporządzony – w formie pisemnej lub elektronicznej – na okres krótszy niż okres rozliczeniowy. Jak prawidłowo sporządzić harmonogram czasu pracy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

6 czerwca 2019

Praca w ruchu ciągłym - jak ją zaplanować

Praca w ruchu ciągłym to praca, która musi być wykonywana bez przerwy przez 24 godziny. Przy planowaniu harmonogramu należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Na co w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

29 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów