0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: jak-motywowac-pracownikow

Artykuły:

Motywowanie pracownika podczas rozmów oceniających - na czym polega?

Nadal w wielu firmach praktykuje się rozmowy oceniające. Jak ważne jest motywowanie pracownika podczas rozmów oceniających? Czy to ważny element? Jak zrobić to dobrze? Jakich błędów nie popełniać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

16 września 2022

Czy wiesz jak motywować pracowników w swojej firmie?

Jak motywować pracowników - to pytanie zadaje sobie większość pracodawców. Co zrobić, by pracownikom chciało się pracować? Jakie narzędzia wybierać, by uzyskać zamierzony efekt? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się więcej!

18 maja 2021

Socjal, czyli jak zadbać o swoich pracowników?

Lojalna i odpowiednio wykwalifikowana kadra to najcenniejszy kapitał każdej firmy. Warto zapewnić atrakcyjny socjal dla pracowników, który zwiększy ich motywację i zadowolenie z pracy. Zobacz, jakie są możliwe pakiety socjalne i komu mogą przysługiwać.

19 kwietnia 2021

Dwuczynnikowa teoria Herzberga i jej wkład w motywowanie pracowników

Dwuczynnikowa teoria Herzberga stawia tezę, według której istnieją dwa stany - zadowolenie oraz niezadowolenie. Pracodawca powinien odpowiednio dobierać czynniki higieny oraz motywatory, aby oddziaływać na motywację zatrudnionych osób. Dowiedz się więcej!

16 marca 2021

Motywacja a motywowanie – na co pracodawca ma wpływ?

Motywacja i motywowanie – czym różnią się te dwa pojęcia? Czy można je utożsamiać? Jaką rolę odgrywa motyw w procesie uruchamiania aktywności człowieka? Na co ma wpływ pracodawca, zachęcający pracowników do wydajniejszej pracy? Wyjaśniamy to w artykule!

26 czerwca 2018

Motywowanie pracowników nie musi być kosztowne

Zastanawiasz się, czy motywowanie pracowników musi cię dużo kosztować? Niekoniecznie! Istnieją bowiem pozafinansowe bodźce, które skutecznie oddziałują na motywację zatrudnionych osób. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak należy je stosować w praktyce.

20 czerwca 2018

Incentives w motywacji pracowników - czym są i jak działają?

Filarem sukcesu firmy są przede wszystkim jej pracownicy. Dlatego tak ważne jest, by byli zmotywowani i zaangażowani. Jaką rolę pełnią incentives w motywacji i czym właściwie są? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

12 marca 2018

Zarządzanie ludźmi w start-upie

Zespół stanowi siłę przedsiębiorstwa, a bez niego trudno o sukces. Jak przeprowadzić proces rekrutacji, zarządzać zasobami ludzkimi i motywować pracowników? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o tym, jak wygląda zarządzanie ludźmi w startup-ie!

25 sierpnia 2017

Systemy motywacyjne dla pracowników - jak zachęcić pracownika do pracy

Systemy motywacyjne mają za zadanie zwiększyć zaangażowanie pracowników. Te zaangażowanie przejawia się w większym wkładzie w rozwój firmy, a co za tym idzie - efektywniejszej pracy. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj sposoby motywowania pracowników!

29 września 2016

Polisy na życie jako pozapłacowa forma motywacji pracownika

Sposobów na pozapłacowe motywowanie pracownika jest wiele - od karnetów sportowych, przez prywatną opiekę medyczną po bony towarowe. Przeczytaj, czy dobrym pomysłem na motywację pracowników są polisy na życie! Odpowiedź w artykule!

12 lipca 2016

Co robić, gdy spada motywacja pracowników?

Motywacja pracowników jest niezwykle ważna, bo to właśnie ona napędza ich do dalszego działania, dzięki niej w ludziach budzi się kreatywność, wydajność i chęć do pracy. Dowiedz się, co robić, kiedy duch produktywnej pracy opuszcza Twój zespół.

22 maja 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów