0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: odpoczynek-dobowy

Artykuły:

Odpoczynek dobowy w przypadku pracy dodatkowej

Kodeksu pracy nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikowi, w każdej dobie, co najmniej 11-godzin nieprzerwanego odpoczynku. Czy odpoczynek dobowy jest także konieczny w przypadku pracy dodatkowej? Przeczytaj w naszym artykule!

10 listopada 2022

Nieprzerwany odpoczynek przy pracy zmianowej

Nieprzerwany odpoczynek jest prawem każdego pracownika, które jest zagwarantowane w kodeksie pracy. Czy istnieją wyjątki od tego prawa? Czy wiesz, jaką długość odpoczynku wymusza praca zmianowa? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

25 kwietnia 2022

Odpoczynek dobowy i tygodniowy

Odpoczynek dobowy i tygodniowy to istotna kwestia, o której należy pamiętać przy ustalaniu grafiku danego pracownika. To pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikowi odpoczynek. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat odpoczynku pracownika!

7 kwietnia 2022

Pracownicy zarządzający zakładem pracy - czas pracy

Czy pracownicy zarządzający zakładem pracy nie korzystają z dobowego i tygodniowego odpoczynku? Czy otrzymują wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych? Przeczytaj i dowiedz się czy praca kierownika odbywa się bez żadnych limitów!

1 marca 2022

Godziny pracy - jak ustalić wymiar czasu pracy?

Godziny pracy w firmie są regulowane przepisami kodeksu pracy. Istnieją pewne normy, których złamanie może powodować liczne konsekwencje. Bardzo przydatne w planowaniu czasu pracy jest ustalenie jego wymiaru. Sprawdź, jak ustalić godziny pracy w firmie!

17 stycznia 2020

Czas pracy kadry kierowniczej a zwykłego pracownika - czym się różni?

Czy czas pracy kadry kierowniczej znacząco różni się od czasu pracy zwykłego pracownika? Ile trwa dobra pracownicza i jak rozliczane są nadgodziny? Przeczytaj i dowiedz się jak zgodnie z kodeksem pracy, powinno rozliczać się czas pracy kadry kierowniczej.

25 kwietnia 2019

Praca w ruchu ciągłym - jak ją zaplanować

Praca w ruchu ciągłym to praca, która musi być wykonywana bez przerwy przez 24 godziny. Przy planowaniu harmonogramu należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Na co w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

29 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów