0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: pracownik-tymczasowy

Artykuły:

Limit pracy tymczasowej

Praca tymczasowa to wykonywanie na rzecz danego pracodawcy użytkownika – przez okres nie dłuższy niż wskazany w ustawie. Jaki jest limit pracy tymczasowej? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat tego czym jest praca tymczasowa!

19 maja 2022

Jak prawidłowo zatrudnić pracownika tymczasowego i jak wygląda taka umowa?

Agencja pracy tymczasowej może zatrudnić pracownika tymczasowego i skierować go do pracy, do pracodawcy użytkownika. Jak wygląda procedura współpracy z agencją pracy? Dowiedz się jak prawidłowo zatrudnić pracownika tymczasowego!

18 października 2021

Pracownik tymczasowy - obowiązki w zakresie BHP

Zatrudniając pracownika tymczasowego pracodawca ma obowiązek zapewnienia mu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Czy pracownik tymczasowy powinien przejść badania lekarskie oraz szkolenie BHP? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

16 marca 2020

Pracownik sezonowy - jaka forma zatrudnienia jest dla niego najlepsza?

W okresie letnim nie trudno zauważyć, że najbardziej poszukiwane są osoby do prac sezonowych. Czy lepiej, aby pracownik sezonowy został zatrudniony na podstawie umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź na to pytanie!

15 maja 2018

5 korzyści z zatrudniania pracownika tymczasowego

Przedsiębiorco, masz wolne wakaty kadrowe w firmie? Czy zastanawiałeś się nad zatrudnieniem pracownika tymczasowego? Kiedy jest na to dobry moment? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie płyną korzyści z zatrudniania pracownika tymczasowego!

25 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów