0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

16 wyników dla tematu: prowadzenie-sklepu-internetowego

Artykuły:

Optymalizacja strony w e-commerce

Optymalizacja strony w e-commerce ma za zadanie sprawić, że nasz sklep internetowy stanie się lepiej widoczny w wyszukiwarkach - zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla stałych. Dobre pozycjonowanie zwiększy więc sprzedaż i podniesie konwersje.

30 listopada 2021

Dlaczego open source sprawdza się w e-commerce?

Budując swój własny sklep internetowy trzeba liczyć się z dużą ilością decyzji, które trzeba będzie podjąć odnośnie jego funkcjonowania. Jedną z nich jest wybór platformy, na której zostanie zbudowany. Czy warto w tym celu wybrać rozwiązanie open source?

12 listopada 2021

Optymalizacja obrazków w sklepie internetowym

Zdjęcia w sklepie internetowym odgrywają niezmiernie ważną rolę, mogą poprawić wyniki wyszukiwania witryny, zatrzymać uwagę odbiorcy oraz przekonać konsumenta do podjęcia decyzji o zakupie produktu. Jak przebiega optymalizacja obrazków? Przeczytaj

9 listopada 2021

Personalizacja i przemyślane User Experience sukcesem w e-commerce

User Experience stał się nieodłączną częścią prowadzenia sklepu internetowego i szansą na poprawę wyników sprzedaży. UX nie dotyczy dziś tylko dużych sklepów, również te mniejsze stosują odpowiednie mechanizmy. Jak wdrożyć przemyślane User Experience?

15 października 2021

Poznaj swojego klienta, by odnieść sukces

Kompleksowa wiedza na temat profilu klienta pozwala na to, by lepiej do niego dotrzeć. Poznaj swojego klienta pod kątem wieku, wykształcenia , płci czy zainteresowań. Jakie korzyści daje stworzenie profilu klienta? Dowiedz się, czytając dalej!

30 września 2021

Promowanie sklepu internetowego - jak to robić skutecznie?

Od skutecznego promowania sklepu internetowego będzie zależeć jego skuteczność sprzedaży. W e-commerce coraz częściej stosuje się działania promocyjne w celu zwiększenia konwersji i rozpoznawalności. Jakie są sposoby na promowanie sklepu internetowego?

29 września 2021

Automatyzacja magazynu - jak przyspieszyć obsługę wysyłek w sklepie internetowym?

Właściciele sklepów internetowych powinni zdawać sobie sprawę, jak ważna jest automatyzacja magazynu. Poprawnie zaimplementowana automatyzacja wiąże się nie tylko z oszczędnościami czasu i pieniędzy, ale i satysfakcją klienta. Dowiedz się więcej!

27 września 2021

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu online

Rodzimi sprzedawcy internetowi muszą mierzyć się z wieloma trudnościami, związanymi z prowadzeniem e-biznesu. Automatyzacja sprzedaży na największej internetowej platformie transakcyjnej w kraju to potencjalne remedium na ich problemy.

2 czerwca 2020

Prowadzenie sklepu internetowego - jak robić to skutecznie?

E-commerce cieszy się popularnością wśród konsumentów - przyczynami są przede wszystkim wygoda oraz wzrost zaufania do tej formy zakupów. Dlatego też prowadzenie sklepu internetowego może stać się szansą na sukces. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

27 lutego 2020

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu internetowego

Wydaje się, że własny sklep internetowy to szansa na naprawdę intratny biznes. Czasem tak faktycznie jest, co potwierdzają sukcesy wielu start-upów, częściej jednak mamy do czynienia z totalną klapą bądź walką o przetrwanie. Dlaczego tak się dzieje?

13 stycznia 2020

Pomysł na e-sklep - nad czym warto się zastanowić?

W wielu przypadkach sukces sklepu internetowego zależy od dobrego pomysłu. Może on dotyczyć asortymentu, rodzaju oprogramowania czy sposobu dostawy. Jak wyróżnić swój e-sklep z pośród innych? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

13 kwietnia 2018

Jak skutecznie prowadzić sklep internetowy?

Sklepy online cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Trudno się temu dziwić, skoro wraz z rozwojem nowych technologii zwiększa się poczucie zaufania do transakcji przez Internet. Dlatego warto wiedzieć, jak skutecznie prowadzić sklep internetowy.

1 marca 2018

Konwersja w sklepie internetowym - co zrobić, żeby sprzedawać?

Jak z wyświetlającego zrobić kupującego? Spraw, aby konwersja w sklepie internetowym była na najwyższym poziomie. Zamień ruch w konkretne działania i zwiększ swoją sprzedaż. Proste? Z naszymi wskazówkami może takie być! Sprawdź.

14 lutego 2018

Prowadzenie sklepu internetowego – jak wygląda praca przedsiębiorcy?

Prowadzenie sklepu internetowego może stanowić wyzwanie. Praca w domu, pieniądze, nienormowane godziny pracy – czy aby na pewno? Zobacz, co gwarantuje Ci sukces w świecie biznesu i sprawdź, czy jesteś na to gotowy!

16 listopada 2017

Prowadzenie sklepu internetowego - praktyczne wskazówki

Zastanawiasz się, jak w poprawny sposób powinno przebiegać prowadzenie sklepu internetowego? Jaki wpływ na jego rozwój i wzrost zamówień ma reklama lub wprowadzenie darmowej dostawy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

18 stycznia 2017

Jeśli handel, to tylko w sieci, czyli jak sprzedawać w internecie

Jak każdy biznes, także handel w Internecie ma swoje wady i zalety. O nich oraz o wielu innych aspektach prowadzenia własnego sklepu internetowego opowiada Szymon Przybyszewski – właściciel e-sklepu Gustowna.pl oraz autor bloga BogatyPartner.pl.

19 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów