0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

II edycja Konferencji Biur Rachunkowych 26-27 października w Warszawie!

Wielkość tekstu:

II edycja Konferencji Biur Rachunkowych 26-27 października w Warszawie! "Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów” to temat II Konferencji Biur Rachunkowych, która odbędzie się 26- 27.10.2023 w Warszawie. To ważne wydarzenie, które wytyczy nowe ścieżki w obszarze podatków i prawa, zaktualizuje wiedzę z tych obszarów i przedstawi najważniejsze zmiany.

Złożoność przepisów podatkowych i finansowych staje się coraz bardziej skomplikowana, a profesjonaliści z branży rachunkowej muszą być zawsze krok do przodu. Dlatego już drugi raz Kancelaria Staniek&Partners wraz z Fundacją Wspierania i Rozwoju Biur Rachunkowych organizują wydarzenie, które pozwoli przygotować się do wszelkich zmian i być o krok przed innymi. II edycja Konferencji Biur Rachunkowych odbędzie się 26-27 października 2023 r. pod hasłem „Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”.

- Śledzimy na bieżąco przepisy, interpretacje i wyroki, jakie nieustannie się pojawiają i zdajemy sobie sprawę, jakie wyzwania stoją przed biurami rachunkowymi. Dlatego po raz drugi współorganizujemy Konferencję Biur Rachunkowych, aby przybliżyć uczestnikom najważniejsze, aktualne tematy z zakresu prawa i podatków, tym samym ułatwiając właścicielom biur rachunkowych bezpieczne prowadzenie ich biznesu - mówi dr Krzysztof Staniek z Kancelarii Staniek&Partners, współorganizator wydarzenia.

Wydarzenie ma na celu wytyczenie nowych ścieżek w obszarze podatków i prawa, dostarczając uczestnikom najnowszych informacji, narzędzi i strategii niezbędnych do skutecznego radzenia sobie w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Ta ważna dla branż rachunkowej, finansowej i prawnej konferencja odbędzie się w Hotelu LORD**** w Warszawie.

W czwartek 26 października w godz. 8:30-9:00 odbędzie się rejestracja uczestników, a następnie o 9:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie wydarzenia. Po nim rozpocznie się seria wystąpień ekspertów oraz paneli dyskusyjnych, zakończona uroczystą kolacją. W piątek 27 października od 9:30 do 17:00 odbędą się kolejne prelekcje i warsztaty.

Więcej informacji na temat całej konferencji wraz z pełną agendą wydarzenia znajduje się na stronie współorganizatora: https://staniekandpartners.pl/ii-konferencja-biur-rachunkowych-2023/

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów