0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Jaka przyszłość czeka polskie firmy? Jaką rolę mają w niej startupy i sztuczna inteligencja?

Wielkość tekstu:

Szukasz sposobu na większą konkurencyjność Twojej firmy? Zastanawiasz się czy sztuczna inteligencja, web3 lub globalna konkurencja zabiorą Twój rynek zbytu lub etat? A może poszukujesz pomysłu jak zainwestować w innowacyjne firmy lub technologie? Zaplanuj jesienną dwudniową dawkę wiedzy o przyszłości polskiej przedsiębiorczości.

11-12 października 2023 odbędzie się konferencja reach4 Meetup Online. Organizowana pod hasłem wiodącym “Biznes od nowa”, otwiera dyskusję o innowacyjności polskich firm, nie tylko tych młodych, ale również dojrzałych.

Dzień 1. Rozwój i finansowanie innowacji

Konferencja podzielona jest na dwa dni - pierwszy jest dedykowany obszarom rozwoju i finansowania innowacji. Poruszone zostaną tematy zdolności do innowacji wśród polskich firm - młodych, startupowych i dojrzałych, ich konkurencyjności globalnej jak również tematy inwestycji w startupy i spółki młode.

Dzień 2. Technologie a przyszłość biznesu

Drugi dzień konferencji dedykowany będzie technologiom - sztucznej inteligencji, web3, blockchain - i ich realnemu wpływowi na polskie firmy. Goście paneli dyskusyjnych i prelekcji poruszą tematy dotyczące kierunku rozwoju technologii, możliwościom ich zastosowania w polskich firmach i ich wpływom na polską przedsiębiorczość jutra.

Dostęp

Konferencja oferuje darmową część prelekcyjną, dostępną w transmisji online na żywo oraz opcję w trybie płatnym z dostępem do nagrań VOD oraz uzupełniających materiałów edukacyjnych. W ramach wydarzenia zaplanowane są również zamknięte stacjonarne warsztaty VIP, prowadzone przez specjalistów z zakresu finansowania innowacji, rozwoju innowacyjności, implementacji technologii w biznesie, obszaru HR czy ekspansji międzynarodowej.

 

Format i termin wydarzenia:

📲 Wiodąca część konferencji: 11-12 października 2023, format online

🤝 Warsztaty VIP: 11-12 października 2023, tryb stacjonarny, Warszawa

 

Strona wydarzenia oraz rejestracja:

https://reach4.biz/meetup/

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów