0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

semWAW#3 - startups welcome

Wielkość tekstu:

semWAW powraca do Campusu Google! Kolejne spotkanie dla pasjonatów marketingu internetowego i startupów odbędzie się już na końcu października. Na uczestników, jak zawsze, czekają duża dawka merytorycznej wiedzy w pigułce, spotkania z ludźmi z branży i sponsorami, a wszystko w niezwykle klimatycznym miejscu przy kawie i pizzy. Ponownie wysłuchamy też panelu dyskusyjnego – tym razem w temacie crossborder.

Wiedza dla specjalistów ze startupów i nie tylko

Na scenie Campusu Google zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach. 

W gronie potwierdzonych prelegentów znalazł się już Kamil Porembiński, a kolejni zostaną ogłoszeni niebawem. 

Wyjątkowe Call4Papers

Podczas tej edycji ponownie może wystąpić każdy – wystarczy zgłosić swój temat w Call4Papers. DevaGroup przeprowadza je w nietypowej formie – publikuje tylko tematy i ich opisy. Głosujący nie znają nazwisk występujących, dzięki czemu nowe twarze mają szansę na pokazanie się na scenie. 

Zwyciężają 3 osoby – 1 wystąpi na żywo, a 2 online podczas webinaru rozgrzewkowego z bonusami dla uczestników. 

Praktyczna wiedza dla zaawansowanych

semWAW#3 poprzedzają warsztaty Google Ads & Analytics oraz SEO. To dwa dni wypełnione wiedzą przekazywaną przez ekspertów w branży. Podczas spotkań online uczestnicy nie tylko doskonalą swój warsztat, ale też na bieżąco komunikują się z prowadzącymi – zadają pytania, komentują, dyskutują. Dzięki temu informacje, jakie wynoszą, są jeszcze bardziej dostosowane do prowadzonych przez nich działań. 

Nie samą wiedzą marketer żyje

…szczególnie w piątkowy wieczór, dlatego zaraz po zakończeniu części merytorycznej odbędzie się AfterParty. Hotel Moxy Warsaw Praga udostępnia uczestnikom przestrzeń do rozrywki i networkingu, a także przygotował dla nich wyjątkową zniżkę na noclegi https://dva.pl/nocleg-semwaw3. Żal nie skorzystać!

O organizatorze

DevaGroup to agencja z wieloletnim doświadczeniem w SEM i SEO. Od 9 lat organizuje semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Uczestnicy wielokrotnie zapełnili m.in. Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie. W listopadzie 2023 r. po raz pierwszy konferencja odbyła się w Warszawie (pod nazwą semWAW). 

DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży, a także chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na imprezach można spotkać wielu sponsorów, którzy przygotują niesamowite oferty, opowiedzą o swoich narzędziach i zapewnią świetną atmosferę.

Najważniejsze linki 

Strona internetowa: https://semwaw.pl/
Bilety: https://app.easycart.pl/checkout/devagroup/semwaw3
Warsztaty: semwaw.pl/warsztaty 

semWAW na Instagramie: https://www.instagram.com/semwaw.pl/ 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/385889897346831/ 

Współpraca: hello@semwaw.pl

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów