0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Wyzwalamy innowacyjność już 21 listopada! Konferencja MIT Online zbliża się wielkimi krokami

Wielkość tekstu:

Przed nami trzecia edycja Konferencji MIT Online poświęconej nowych technologiom w biznesie i organizowanej przez ICAN Institute. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Jak wyzwalać innowacyjność firm w dobie AI”. Już 21 listopada w formule online wystąpią zagraniczni i polscy eksperci, m.in. Sam Ransbotham, profesor i badacz Carroll School of Management. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak przeprowadzić z sukcesem cyfrową transformację i wykorzystywać w pełni potencjał technologii w biznesie? O tym porozmawiamy ze światowymi i polskimi ekspertami na Konferencji MIT Online już 21 listopada 2023. Wydarzenie odbędzie się w formule online, a udział jest bezpłatny.

Zaproszeni goście zaprezentują narzędzia, rozwiązania i studia przypadków z zakresu cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, chmury i ekologicznych technologii. Nie zabraknie wskazówek oraz kreatywnych przykładów z polskiego rynku pokazujących, jak wyzwalać innowacyjność w firmie.

Na wirtualnej scenie powitamy takich ekspertów, jak Sam Ransbotham, profesor analityki w Carrol School of Management, Gabriele Rosani, Director of Content & Research w The Management Lab by Capgemini Invent, oraz Krzysztof Sobieszek, konsultant i strateg transformacji cyfrowej, ekspert ICAN Institute.

Najważniejsze tematy konferencji

Zaproszeni speakerzy podzielą się wiedzą i cennymi wskazówkami w poniższych obszarach:

  • Jak zwiększać produktywności dzięki technologiom: automatyzacja procesów, AR i VR, chatboty, analityka i business inteligence.
  • Cyberbezpieczeństwo w dobie rozwoju AI, dane w chmurze, bezpieczeństwo IoT, Ransomware, koncepcja Zero Trust.
  • Jak wykorzystać potencjał zespołu IT: czego możemy nauczyć maszyny, jakie kompetencje rozwijać, aby być konkurencyjnym w czasach AI.
  • Rozwiązania chmurowe zmieniające biznes: najnowsze trendy, zastosowania i przykłady.
  • Rozwój ekologicznych technologii: jak łączyć CSR i troskę o środowisko z produktywnością.
  • Cyfrowa transformacja polskich firm: czego możemy nauczyć się od liderów, którzy robią to z sukcesem.

To nie wszystkie tematy, o których porozmawiamy na konferencji. Pełna, aktualizowana na bieżąco agenda wydarzenia znajduje się na stronie konferencja.mitsmr.pl

Rejestracja

W wydarzeniu można wziąć bezpłatny udział lub skorzystać z płatnych pakietów uczestnictwa z dodatkowymi aktywnościami i materiałami.

Szczegóły i rejestracja na konferencja.mitsmr.pl

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów