0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

26 wyników dla tematu: e-mail-marketing

Artykuły:

Responsywny e-mail marketing dla urządzeń mobilnych

Wraz ze wzrostem popularności urządzeń mobilnych, wzrosło zapotrzebowanie na responsywne strony internetowe. Jak powinien wyglądać skuteczny responsywny e-mail marketing, aby mógł sprostać wymaganiom użytkowników tabletów i smartfonów? Sprawdź w artykule!

26 marca 2020

Outsourcing e-mail marketingu jako skuteczne działanie w sieci

Czy e-mail marketing jest skuteczny? Czy opłaca się w nim stosować outsourcing? To tylko niektóre pytania, które z pewnością zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na czym polega outsourcing e-mail marketingu!

26 marca 2020

E-mail marketing - podstawowe zasady skutecznego działania!

Szukasz przepisu na naprawdę skuteczny e-mail marketing? Zapoznaj się z naszymi praktycznymi wskazówkami, które pomogą w stworzeniu efektywnego przekazu marketingowego. Dowiedz się, jak efektywnie wykorzystać pieniądze na tego rodzaju działania!

26 marca 2020

Jak połączyć e-mail marketing z contentem? Praktyczne wskazówki

E-mail marketing to częsta praktyka przedsiębiorców. Planując tego typu kampanie warto zadbać o content, który zbuduje wiążące relacje subskrybentami. Dowiedz się, jak przeprowadzić skuteczny e-mail marketing w oparciu o właściwy content!

25 marca 2020

Dobry mailing - jak budować maile w e-mail marketingu?

Jak tworzyć dobry mailing? Zacznijmy od tego, czym są dobre maile. Jaka treść będzie interesująca, a co spowoduje, że twój subskrybent nawet nie otworzy wiadomości? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co powinna zawierać dobra wiadomość e-mail!

30 stycznia 2019

E-mail marketing - rozwiązanie wątpliwości

E-mail marketing to narzędzie przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych firm. Jak prawidłowo go używać? Jakie elementy powinien zawierać? Co zrobić, żeby wiadomości nie wpadały do spamu? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania.

13 lipca 2018

Zapis na newsletter - czyli co zwróci uwagę klienta?

Newsletter to dla wielu firm jeden z głównych kanałów komunikacji z klientami. Jednak jeśli odbiorcy mają chętnie dołączać do Twojej bazy mailingowej, należy stworzyć skuteczny zapis na newsletter. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

25 maja 2018

Konwersja w e-mail marketingu - poznaj zasady na jej zwiększenie

Dopiero jeśli konwersja w e-mail marketingu ma wysoki poziom, możemy uznać kampanię mailingową za skuteczną, ponieważ celem wysyłania newslettera jest zachęcenie subskrybenta do działania. Poznaj sposoby na skuteczne tworzenie treści maila.

19 marca 2018

10 punktów, o których należy pamiętać tworząc newsletter!

Newsletter to skuteczne narzędzie nie tylko do promocji produktów lub usług firmy, lecz także sposób na nawiązanie trwałych relacji z klientami. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, o jakie elementy należy zadbać przy budowania newslettera i jego wysyłce.

16 marca 2018

E-mail żyje, co więcej - sprzedaje!

Jak prowadzić promocje wśród klientów sklepu internetowego przez e-mail? Jak tworzyć komunikację z klientem, która sprzedaje? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak pisać idealne wiadomości.

6 marca 2018

Marketing internetowy - charakterystyka głównych narzędzi

Przedsiębiorcy, którzy chcą nadążać za rozwojem technologii i trendów w marketingu, muszą szybko wyłapywać zmieniające się nurty. Jednak niekwestionowanym zwycięzcą współczesnego marketingu jest marketing internetowy. Przeczytaj, jak z niego korzystać!

24 stycznia 2018

E-mail marketing cz.2 - profilowanie subskrybentów

Kiedy już zgromadzisz bazę adresów mailowych, kolejnym bardzo istotnym krokiem jest profilowanie subskrybentów. Jeśli tego nie zrobisz, możesz niewłaściwie budować przekaz i tracić wielu odbiorców. Przeczytaj, jak ważne jest targetowanie w mailingu.

12 stycznia 2018

E-mail marketing cz.1 - rodzaje wiadomości

E-mail marketing to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji marki. Głównie dzięki formie bezpośredniej i możliwości spersonalizowania przekazu. Istnieje jednak kilka modeli takich wiadomości. Jakie? Jak wybrać najlepsze dla Twojej marki? Sprawdź.

11 stycznia 2018

E-mail marketing - baza subskrybentów

Chcąc wprowadzić w swoje działania e-mail marketing musisz dysponować bazą danych subskrybentów. Warto zacząć ją tworzyć już od samego początku, aby szybko ją rozbudować. Przeczytaj, jakie są najważniejsze zasady prowadzenia kampanii mailingowej.

11 stycznia 2018

Marketing zintegrowany - wszystko, co należy o nim wiedzieć

Czym jest marketing zintegrowany? Jakie działania reklamowe obejmuje ten rodzaj marketingu i który z kanałów promocji firmy może okazać się najbardziej skuteczny? Jakie korzyści może przynieść Twojej marce? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

19 października 2017

Płeć w e-mail marketingu - newsletter dla kobiet i mężczyzn

Wiele firm już dawno zdało sobie sprawę z tego, że to kobiety podejmują większość decyzji zakupowych. A jak to wygląda w przypadku mailingów - czy płeć w e-mail marketingu ma znaczenie? Jakie czynniki mają wpływ na odbiór treści mailingów? Sprawdź.

30 sierpnia 2017

Marketing internetowy - e-mail marketing cz. II

Przed przystąpieniem do stworzenia profesjonalnej kampanii e-mail marketingowej należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Aby mailing okazał się sukcesem, trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Poznaj zasady tworzenia kampanii e-mail marketing!

13 lipca 2017

Marketing internetowy - e-mail marketing cz. I

E-mail marketing jest jednym z bardziej popularnych narzędzi marketingu internetowego. Większość firm wykorzystuje mailing do komunikacji z klientami oraz promocji oferty. Sprawdź, jak powinna wyglądać kampania prowadzona w ramach e-mail marketingu.

13 lipca 2017

Najczęściej stosowane narzędzia marketingu internetowego

SEM i e-mail marketing stanowią narzędzia marketingu internetowego. Czy wciąż są uznawane za najbardziej skuteczne przy tworzeniu strategii marketingowej w sieci? Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać ich możliwości!

10 kwietnia 2017

E-mail marketing – dwa proste sposoby na komunikację marketingową

E-mail marketing to nośnik posiadający największy zasięg reklamowy. Ani reklama graficzna, ani media społecznościowe nie docierają do takiej liczby odbiorców jak mailing. Dowiedz się, jakie jeszcze są jego zalety i jak go wykorzystać w swojej firmie.

20 marca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów