0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

15 wyników dla tematu: handel-internetowy

Artykuły:

Procedura VAT IOSS czyli pakiet VAT e-commerce przy imporcie towarów

Ze względu na wzrost popularności zakupów online, ustawodawca ujednolicił przepisy dotyczące sprzedaży towarów importowanych, wprowadzając pakiet VAT e-commerce przy imporcie towarów. Procedura VAT IOSS - poznaj szczegóły w artykule!

20 września 2023

Na czym polega procedura VAT IOSS?

Procedura VAT IOSS jest związana ze sprzedażą na odległość towarów importowanych i stanowi uproszczenie w tym zakresie. Dzięki tej procedurze, import towarów w ramach SOTI jest zwolniony z podatku w całej UE. Przeczytaj o tym więcej!

10 sierpnia 2021

Handel internetowy - co warto o nim wiedzieć?

Chcesz wystartować z własnym sklepem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Jakimi prawami rządzi się handel internetowy? O czym należy pamiętać na początku przygody ze sprzedażą online? Poznaj wskazówki przydatne w prowadzeniu e-sklepu!

28 stycznia 2019

E-commerce - rozwojowy współczesny biznes

E-commerce to coraz szybciej rozwijająca się branża. Na rynku ciągle powstają nowe e-sklepy. Dlaczego klienci tak chętnie wybierają zakupy online? Jakie podają powody takich decyzji? Poznaj statystyki i sprawdź, czy warto inwestować w biznes w internecie.

24 listopada 2017

E-handel - czyli jak rozpocząć sprzedaż w handlu internetowym?

Czy wiesz, czym jest e-handel oraz od czego zacząć prowadzenie firmy, której działalność opiera się na handlu internetowym? Jak wyglądają zarobki w świecie e-commerce? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat efektywnej sprzedaży w sieci!

17 lipca 2017

Handel internetowy - korzyści i ograniczenia w e-commerce

Z dnia na dzień w sieci pojawia się coraz więcej e-sklepów. Nie bierze się to z niczego. Konsumenci coraz częściej wybierają taką formę zakupów. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą handel internetowy, a jakie ograniczenia stawia firmie i klientowi.

9 marca 2017

Handel internetowy - odbiór osobisty, płatność gotówką a kasa fiskalna

Czy jeśli prowadzę handel internetowy i klienci odbierają towar osobiście i płacą gotówką muszę posiadać kasę fiskalną?

15 lutego 2017

E-commerce - jaka jest przyszłość handlu internetowego?

E-handel to branża uznawana obecnie za najbardziej dochodową oraz przyszłościową. Przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w handel internetowy, a specjaliści prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. Sprawdź, jaka jest przyszłość e-commerce!

30 września 2016

Handel w Internecie – warunki prowadzenia i opodatkowania

Każdy podatnik prowadzący działalność gospodarczą, nawet tę przez Internet, jest zobowiązany do wyboru formy podatku dochodowego oraz sposobu prowadzenia księgowości.

15 czerwca 2016

E-book: E-handel, wszystko co chciałbyś wiedzieć

Rozwój internetu przyczynia się do powstawania nowych branż. Coraz bardzie popularny wśród internautów staje się e-handel. W sieci można kupić absolutnie wszystko. Przeczytaj naszego darmowego e-booka i dowiedz się więcej na temat handlu w Internecie.

19 sierpnia 2015

E-commerce – wirtualny świat zakupów i sprzedaży

Handel internetowy to młoda, lecz niezwykle prężnie rozwijająca się branża. Skąd wziął się pomysł, by sprzedawać przez internet? Jak nazywał się pierwszy sklep internetowy? W jakim kierunku rozwija się branża e-commerce?

6 października 2013

E- commerce, czyli handel internetowy od podstaw

Jeszcze kilkanaście lat temu wielu z nas nie wyobrażało sobie nawet dzisiaj tak wygodnych i prostych zakupów online. Od kilku lat rozwija się jednak prężnie rynek e-commerce. Dowiedz się o nim więcej!

12 sierpnia 2013

7 zasad innowacyjnego biznesu

W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko - także rynki - zmienia się bardzo płynnie, warto pomyśleć o unowocześnieniu swojego biznesu. Innowacyjny biznes może być bowiem dla przedsiębiorcy szansą na zysk, a na pewno - na utrzymanie się wśród coraz to nowych

4 lipca 2013

Jeśli handel, to tylko w sieci, czyli jak sprzedawać w internecie

Jak każdy biznes, także handel w Internecie ma swoje wady i zalety. O nich oraz o wielu innych aspektach prowadzenia własnego sklepu internetowego opowiada Szymon Przybyszewski – właściciel e-sklepu Gustowna.pl oraz autor bloga BogatyPartner.pl.

19 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów