0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

ProStream - platforma walutowa przynosi firmom oszczędności

Wielkość tekstu:

Spread średnio 0,1 proc., 0 zł za przelewy Swift i SEPA, 0 zł za prowadzenie konta - to oferta ProStream, nowej platformy wymiany walut dla firm, która weszła właśnie na polski rynek.

Na rynku wymiany walut dla firm pojawił się nowy gracz - ProStream, platforma walutowa należąca do Grupy SAB Finance, która jest numerem jeden w Czechach. Odniosła tam sukces dzięki bardzo prostej i przejrzystej ofercie. 

Realne oszczędności na wymianie walut 

ProStream oferuje bardzo niski spread walutowy, nie nalicza opłat za transakcje, nie pobiera opłat za przelewy zagraniczne SEPA i Swift oraz za prowadzenie rachunku. Na platformie nie ma limitów kwotowych wymiany walut, a klienci mogą korzystać z pełnego wsparcia i serwisu ekspertów ProStream.

  • W Polsce oferujemy bardzo konkurencyjny spread w wysokości średnio 0,1 proc. Wymieniając walutę z nami można zaoszczędzić do 4 proc. w porównaniu z konkurencją - mówi Radomír Lapčík, założyciel SAB Finance a.s., do której należy ProStream.

To bardzo atrakcyjny kurs wymiany. Można się o tym przekonać wchodząc na stronę ProStream.com, gdzie jest kalkulator pozwalający wyliczyć oszczędności z tytułu korzystania z tej właśnie platformy wymiany walut. Przykładowo, wymiana 10 000 euro w ProStream kosztuje od kilkudziesięciu złotych do ponad 1800 zł mniej niż na popularnych platformach walutowych oraz w kantorach bankowych. Dodatkowe oszczędności firmy korzystające z usług ProStream zyskują za sprawą braku opłat za przelewy zagraniczne, dostęp do platformy i prowadzenie konta.

Sprawdź ofertę ProStream

Przejrzysta oferta dla firm każdej wielkości 

Polski rynek wymiany walut jest bardzo konkurencyjny, jednak pozycja negocjacyjna mniejszych firm jest słabsza, co skutkuje gorszymi warunkami wymiany w porównaniu do większych przedsiębiorstw. Oferta ProStream skierowana jest do wszystkich firm zainteresowanych wymiernymi korzyściami z tytułu wymiany walut, niezależnie od wielkości, profilu działalności i wolumenów transakcji. 

  • W ProStream obowiązuje jeden kurs wymiany walut dla wszystkich, niezależnie od wielkości firmy. Wszystkie warunki korzystania z naszych usług można spisać na jednej kartce, a wszędzie tam gdzie są koszty klient znajduje informację 0 zł - podkreśla Radomír Lapčík.

Sprawdź cennik ProStream 

Aby skorzystać z usług ProStream wystarczy zarejestrować się na stronie ProStream.com. Proces rejestracji składa się z 3 etapów: wypełnienia formularza z prośbą o podanie danych firmy i danych kontaktowych, podpisania umowy drogą elektroniczną lub za pomocą kodu SMS oraz utworzenia dostępu użytkownika.

Lider czeskiego rynku 

SAB Finance, to lider czeskiego rynku wymiany walut dla firm. Grupa zbudowała swoją pozycję na czeskim rynku oferując firmom bardzo atrakcyjne instrumenty zabezpieczające kurs walutowy. Ponad połowa obrotów realizowanych w Czechach przez platformę przypada na produkty hedgingowe.

  • Część firm szuka tylko korzystnego kursu wymiany waluty, ale inne borykają się z problemem braku przewidywalności przychodów w związku ze zmianami kursów walutowych. Pomagamy i jednym i drugim. Korona czeska podlega wahaniom podobnie jak polski złoty. Jesteśmy przekonani, że zabezpieczenie biznesu przed zmianami na rynku walut jest równie istotne dla polskich firm, jak czeskich – mówi Radomír Lapčík.

ProStream należy do grupy SAB Finance a.s., która od 2004 r. ma licencję Narodowego Banku Czech na prowadzenie działalności kantorowej. W Polsce działa na zasadach transgranicznych poprzez notyfikację w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Pradze, a jej sprawozdania finansowe regularnie audytuje KPMG.

Artykuł sponsorowany

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów